חופש הצבעה לכאורה בטח כנראה אולי יסתיר את הקנוניה

חופש הצבעה לכאורה בטח כנראה אולי יסתיר את הקנוניה

ביום רביעי הקרוב כנראה שלא רק נדע שכבוד המצפה להרשעה ירד מהבמה בתחושת כישלון ואכזבה אלא שגם יהייה סמל לאומי רענן, נקי וצח למדינה.

למרבה הצער, הנשיא שבקרוב ילך הביתה עם פנסיה נאה נתן ארבע פעמים לנאשם בפלילים שגם חשוד בבגידה בביטחון המדינה בעבור עמלה שמנה את הזכות להובלה, וזה מאוד הזיק לאומה.

הליך הבחירה לנשיאות המדינה נמצא בעיצומו, ודי ברור שלכבוד הנאשם הכזבן יש עניין רב שהמישרה הרמה תאוייש על ידי מישהו סלחן ורחמן.

הנה ציטוט שכנראה מנסה לשדר פוזה חסרת אמינות של ממלתיות, שוויוניות וחוסר התערבות:

נתניהו בפגישתו עם פרץ: בליכוד יהיה חופש הצבעה בבחירות.

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר היום (ראשון) בפגישתו עם המועמדת לנשיאות מרים פרץ כי הוא מחוייב לעמדתו שהביא בעבר, לפיה בליכוד יהיה חופש הצבעה בבחירות ביום רביעי. נתניהו הביע בפגישה הערכה לסיפור חייה של פרץ, לאישיותה ולפועלה. הוא הוסיף שמדינת ישראל מתברכת בשני מועמדים ראויים לנשיאות.

ציטוט מדברי המועמדת לנשיאות: בשלהי שנת 2014 חשפה כי ראש הממשלה בנימין נתניהו הציע לשריין אותה ברשימת הליכוד בבחירות לכנסת העשרים, אולם היא סירבה להצעה.
עד כאן ציטוט שנראה מראה בבהירות רבה שלכבוד הנאשם בשחיתות לכאורה אין שום העדפה ברורה כלפי מי שעשויה להעניק לו חנינה מתוך ידידות ישנה או לאות תודה והערכה על תמיתו הסמויה במינויה למשרה רמה.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן