חוקי המדינה ינצחו את הפשע

חוקי המדינה ינצחו את הפשע

מסתבר שלא רק לבחורים יש בלוטות קטנות שמספקות להם תעוזה אמיצה, מוכנות למאבק ועימות, יכולת עמידה נחושה וגם גבורה רבה. למעשה, נראה שהרב חסדו העניק תכונות דומות גם לבנות חווה, וזה ממש שוויוני ונפלא.

ציטוט:

היועמ”שית לנתניהו: אתה בניגוד עניינים, אל תתערב בשינויים במערכת המשפט.
גלי בהרב-מיארה אמרה לרה”מ שקיבלה פניות שהעלו “חשש לניגוד עניינים בשל מעורבותך ביוזמות לשינויים במערכת המשפט”, והדגישה: “עליך ליישם את חוות הדעת למניעת ניגוד עניינים שנערכה בתקופת כהונתך הקודמת”. המשמעות: נתניהו לא יכול להתערב במהפכה המשפטית – וגם לא במגעים לפשרה.

עד כאן ציטוט מעורר עליצות שגם קצת משיב את התקווה ללחייה של הציונות, שמאוד סבלה מעבריינות וגזענות, וגם קצת דאגה שתוקם כאן רודנות שטופת שחיתות וחסרת מוסריות.

מה אפשר לומר? יהייה נחמד לראות אשה אמיצה, משכילה, רגועה וישרה מורידה את הפושע הסידרתי מהבמה.

אומנם, העבריין הנכלולי מתנהג כזד אנוכי, כוחני ולכאורה גברי כבר תקופה ארוכה, אבל הגיע הזמן לשים סוף לחגיגה הפרועה, המסוכנת והמזיקה. סך הכל, לפעמים גם צריך לחשוב על טובת האומה ולא רק להתעסק עם המורשעת הלקוייה או הנאשם בפלילים שמציית לה בהכנעה ללא קשר לאדמה החרוכה.

העבריין הכזבן מזמן רגיל למלא בהכנעה לדרישות ומגבלות שמשמיעה אשה נחושה, ולכן סביר שהיועמ”ית תביס את ראש הכנופיה, שכנראה חש אימה, חרדה קיומית עזה ואולי גם קצת בעתה מהמחשבה על ישיבה בתא עם אבטחה לאחר ההרשעה.

קשור למאמר בידיעות. קישור למאמר בשם- יש סבירות לניבצרות? קישור למאמר בשם- למה פושעים מאיימים על משפטנים? קישור למאמר בשם- רודנות, עבריינות, שחיתות ונבצרות. קישור למאמר בשם- פושעים יבטלו חוקים קדושים? 

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן