חרדת נטישה? סדקים בחומה?

חרדת נטישה? סדקים בחומה?

זה קצת משעשע לשמוע שיש בכנופייה העבריינית חרדה, דאגה, חשש ובהלה מפני תרגיל שהיא עצמה ביצעה בהצלחה. סך הכל, חלילה אם הדיווח למטה נכון הרי שהמוטרדים העברייניים גם מפחדים שתהייה עריקה ובגידה, לא רק מבועתים מהמחשבה על בואה של תבוסה דמוקרטית וקריסה.

ציטוט:

מתיחות בליכוד: אלו הח”כים שסומנו כעריקים אפשריים.

על שלושה חברי כנסת מהליכוד מצביעים גורמים מתוך המפלגה כי הם עלולים לערוק לממשלת בנט-לפיד: דוד ביטן, חיים כץ ואתי עטיה. עם זאת השלושה מכחישים ואומרים: “אין שום סיכוי שאעזוב את הליכוד”; “שטויות, המצאה הזויה.

עד כאן ציטוט.

מה הפחד והמועקה? הרי הליכוד פיתה בגידה ועריקה בלי שום בעייה? מה הבעייה? לא כתוב בתורה שלנו שיש לעולל לזולתך מה שאתה עצמך עשית ברישעות, נכלוליות והנאה?

ללא קשר לנכונות הידיעה או לתוצאה, כבר עתה די ברור שבליכוד אין שלווה, אמונה או רגיעה. למעשה, דומה שיש שם צרחות, מהומה, ואפילו הייתה נעילה של איזה חברת כנסת גלמודה על איזה גזוזטרה.

מי יודע? אולי כל זה קורה בגלל שכבר יש הבנה שהמדינה כנראה לא תיתן אימון בנאשם בשלושה כיתבי אשמה שגם חשוד באחריות לאסון נורא בהילולה ובבגידה בשלום האומה בעבור עמלה שמנה בלי שמשרד הביטחון ידע.

בנוסף, כנראה ששליחתו של קיצוני מופרע לנפנף באקדח ולנסות להצית תבעירה מסוכנת שתזיק לאומה תיתפס כניסיון נוסף של העבריין הסידרתי להזיק למדינה לצורכי פוליטיקה, ולפרהסיה שכבר מספיק סבלה זה נראה די רע.

דבר אחרון שאולי חשוב לקחת בחשבון- הנאשם הפלילי דרש מכל חברי וחברות הכנופייה שיתחייבו בכתב לציית לו באופן אישי, שזה לא ממש דבר דמוקרטי או משהו שמעיד על ביטחון עצמי. במבחן התוצאה, מסתבר שיש בעולמו של הרב חסדו עבריינים נכלוליים שמבטיחים ולא מקיימים. ממש מדהים.

קישור למאמר בחדשות 14. קישור למאמר בשם- מתאמים, שולפים אקדחים ומבעירים. קישור למאמר בשם- בן גביר והחילוץ מאבו כביר.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן