טוחנים מים ונהנים

טוחנים מים ונהנים

נראה שאחרי שכנופייה עבריינית וכוחנית משתלטת לשנים רבות על כל צומת ומשרד במדינה העברית די קשה להיפטר מהנוכלים ושליחיהם השתולים, קצת כמו שלא פשוט להתגבר על יבלית.

אומנם, אחרי השהייה קלה של כמה שנים בסוף הוגשו אישומים פליליים, אבל הדיונים המשפטיים מתנהלים בעצלתיים, והם מתמהמהים, משתהים, מתארכים, נגררים, נסחבים ולפעמים מופסקים בזמן שהנאשם בשלל תיקים חמורים נוסע לנופש מפנק אצל אחד העדים, אפילו שזה קצת פסול ומעצבן שופטים.

ציטוט:

פארסה מטרידה ותמוהה: אין דרך להצדיק את הסחבת במשפט נתניהו.

הסנגורים במשפט הפלילי החשוב בתולדות המדינה מקבלים מהשופטים פריבילגיות בלתי נגמרות, והתוצאה המופרכת היא שאחרי חמישה חודשים, חקירת העד הראשון עדיין נמשכת. הגיע הזמן לומר, בהרכנת ראש בפני כבודם אבל גם בקול צלול, שהמשפט מנוהל רע.

עד כאן ציטוט.

מה אפשר לומר? כל המדינה צופה במחזה שלא מסתיים או מתקדם ותוהה למה בעצם עוד לא מרשיעים את מי שלכאורה אשם?

כידוע ליודעות וליודעים אין חתימה על הסדר ניגוד עיניינים, מסמכים נגרסו והיו מפגשים פסולים עם עדים. הנאשם בפלילים אומנם שב, אך לא בטוח שיעצר עד תום ההליכים.

קישור למאמר בוואלה. קישור למאמר בשם- נאשמים בפלילים מבלים עם עדים. קישור למאמר במעריב. קישור למאמר בשם- שר המשפטים אוהב עבריינים? קישור למאמר בשם- שר המשפטים אוהב הפרת חוקים?

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן