טיהור המשכן עשוי לקחת קצת זמן

טיהור המשכן עשוי לקחת קצת זמן

האם יתכן שחבר כנסת שהוגש נגדו כתב אישום יכול להיות מודח כמו כלום?

האם נציגי ציבור מכובדים אמורים להיות גם פושעים נכלוליים? הרי הם נשבעו אמונים למיקרופונים וחתמו בפני עדים לפני שהסתבכו עד צוואר בהליכים משפטיים?

באופוזיציה יש כרגע המון עבריינים סדרתיים דשנים עם שלל אישומים פליליים, אבל לא בטוח שזה טוב למדינה, לתושבות או לתושבים.

האם הכנסת הרעננה תמהר לנקות את אורוות המליאה כדי לשמור על בריאות הדמוקרטיה, שלא לדבר על טיהור האווירה העכורה והמחניקה שפשטה שם בגלל שהיא קצת סרחה?

אומנם לחברי הכנסת יש חסינות, אבל זה רק כדי שיוכלו לעבוד בעבור האומה במסירות, באחריות ובנאמנות. יכול להיות שאיש ציבור שלכאורה חטא, פשע והוגשה נגדו תביעה רשמית באיזה אשמה מבוססת וחמורה צריך לטפל בענייניו המישפטיים לפני שיורשה לשוב ולשרת את הפרהסיה, או יורשע.

אולי הדבר שווה בדיקה? סך הכל, מי רוצה שעבריינים, נאשמים, חשודים וחוטאים סדרתיים ישבו במליאה, יעשו בושה ויעוררו מהומה?

קישור לאתר הכנסת בנוגע להסדרים להשעיית חבר פרלמנט שהוגשו נגדו כיתבי אישום.

התמונה ניתנה לנו כדוגמא במתנה, והיא איור שרק נועד לצרכי המחשה, חלילה לא המלצה לפעולה מזיקה, מבזה ולא נעימה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

One thought on “טיהור המשכן עשוי לקחת קצת זמן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן