יש שר עברייני ואין ביטחון לאומי

יש שר עברייני ואין ביטחון לאומי

נאשם פלילי מינה פושע סידרתי לפקד על הכוח המשטרתי בתיקווה למלט עצמו מהרשעה וישיבה במתקן כליאה ציבורי.

למרבה הצער, השר לביטחון לאומי לא מתחשב בחוק הישראלי מאז שהוא היה נער פראי, אלים ותוקפני, והדבר גורם למדינה נזק משמעותי.

קצת מוזר שהשר מלא השנאה שאינה עיקרה של תורה לא מזדרז לוודא שהחלטת ממשלה לגבי החובה להעביר סיוע לאוכלוסיה מתקיימת כסידרה. סך הכל, הרעבה זה פשע מלחמה.

מי יודע? אולי הוא לא מבין שהוצאת צו מעצר בינלאומי כנגדו יהייה דבר קצת בעייתי.

ציטוט:

בחיפוש אחר משאיות סיוע: פעילי ימין תועדו אוגרים בלוקים ועוצרים נהגים בירושלים.
בתיעודים שצולמו בבירה נראים הפעילים, ובהם ילדים, מחפשים אחר משאיות שנושאות סיוע הומניטרי כדי למנוע מהן להגיע ליעדן. ג’, שתיעד את האירוע: “המשטרה נותנת להם יד חופשית”

עד כאן ציטוט.

כל המצולמים העברייניים שמתועדים כשהם פועלים באמצעים אלימים כנגד החוקים צריכים להעצר ללא דיחויים. למעשה, בלי פעולה נחרצת, חלילה יחשבו בבית הדין שממשלת ישראל מתעלמת מפשעים, והדבר מאוד יזיק לכל התושבות והתושבים.

האירגון שמתמחה בעצירת סיוע כנגד החלטת הממשלה הכריז שהחברים האלימים יפסיקו לנהוג באופן פרוע. במציאות, המצב רק נעשה יותר גרוע.

קישור למאמר בשם- מאמר בידיעות. קישור למאמר בשם- קיצונים אלימים מבקשים גבולות ברורים. קישור למאמר בשם- כיתבי אשמה ופשעי מלחמה. קישור למאמר בשם- שנאה אלימה אינה עיקרה. קישור למאמר בשם- טרור יהודי זה סיכון לאןמי.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

One thought on “יש שר עברייני ואין ביטחון לאומי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן