יתכן ששופטת רמה קצת כיזבה?

יתכן ששופטת רמה קצת כיזבה?

כזכור לזוכרים ולזוכרות השופט מזוז הביע התנגדות לכהונת עבריין בשירות הציבורי ודיבר על מוסריות, אבל משום מה השופטת חיות הצהירה שההחלטה לאשר לנאשם בפלילים לנהל מדינה לכאורה התקבלה פה אחד, שזו כנראה טעות, שלא לומר רמאות כדי לשמור על חזות של מכובדות.

זמן קצר לאחר שמזוז חשף בציבורי שחיות לכאורה אמרה דבר שאינו לגמרי אמיתי השופט התפוטר ממישרתו הרמה, המכובדת והנוחה. מעניין למה זה קרה? האם השופטת חיות הצטערה כשזה קרה או חשה הקלה?

ציטוט:

בג”ץ פסק פה אחד: נתניהו כשיר להרכיב את הממשלה, ההסכם הקואליציוני תקף.

ציטוט:

השופט מני מזוז: “ממשלה בראשות נאשם בפלילים – כשל מוסרי”
אחרי שהעתירות נגד הרכבת ממשלת האחדות נדחו, שופטי בג”ץ פרסמו את הנימוקים המלאים. חיות והשופטים מזוז וקרא קראו להסדיר בחקיקה את הרכבת הממשלה בידי נאשם בפלילים: “כשל ציבורי-מוסרי שקשה להפריז בעוצמתו”.

ציטוט:

שופט בית המשפט העליון מני מזוז הודיע: “אני מתפטר”.
מערכת המשפט המומה: מסיבה שאינה ידועה, הודיע שופט בית המשפט העליון מני מזוז, כי החליט לסיים את תפקידו – לאחר שש וחצי שנים בלבד • הנשיאה חיות הביעה צער.

עד כאן ציטוט.

למה נשיאת בית המשפט הכי גבוה במדינה הצהירה בפרהסיה שאף שופט לכאורה לא הביע התנגדות עזה? האם לאור מה שאמר השופט מזוז נראה שהיא דייקה?

מה דינה של משרתת ציבור רמה שנחשפה בקלקלתה בפני האומה כולה? מי יודע? אולי עדיף שהנודניק שגילה זאת ירד מהמפה בצורה תמוהה וישמור על שתיקה במקום שהיא תענה ביושר אמיץ על הקושיה הסבוכה?

קישור למאמר בישראל היום. קישור למאמר בכלכליסט. קישור למאמר בכיכר השבת.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן