כבוד הנאשם הפלילי הוא גם כזבן סדרתי

כבוד הנאשם הפלילי הוא גם כזבן סדרתי

למרבה הצער, כזבנים סדרתיים אינם ממש אמינים, במיוחד אם כבר יש כנגדם כמה אישומים פליליים והם גם חשודים בבגידה בביטחון התושבות והתושבים בעבור רווחים אישיים בלי שבמישרד הביטחון יודעים.

למרבה השמחה, כנראה שאחרי סוף שבוע נעים, טעים, חמים, מלא רוגע, ציפייה, תיקווה ושלווה יתכן שביום ראשון תודח הכנופיה המזיקה שעבריין זגזגן, הססן ופחדן עומד בראשה.

למעשה, אם לכבוד המצפה להרשעה הייתה תעוזה כבר מזמן לא הייתה קיימת סכנה קיומית מפחידה אלא השמדה או הסדרה, אבל במשמרת שלו בעיקר חלה החמרה והרעה.

ציטוט:

מאחורי הקלעים של המגעים בין נתניהו לעבאס: יו”ר רע”ם ביקר במעון הרשמי מספר פעמים
בכירי הליכוד התראיינו בכלי התקשורת והכחישו את קיומם של מגעים רציניים עם רע”ם על תמיכה בנתניהו, ובמפלגתו של עבאס זעמו • בשלב הזה, ראש הממשלה הזמין את עבאס למעון בירושלים – וניסה לשכנעו שלא לחבור לבנט וללפיד; גם רעייתו שרה הצטרפה לשיחה • יו”ר רע”ם ביקש להרגיע את תגובת המשטרה להפגנות בשיח’ ג’ראח • וזו לא הייתה הפגישה היחידה בין נתניהו ליו”ר רע”ם

עד כאן ציטוט.

מוכרי רהיטים חלקלקים, גבריים ורהוטים יכולים לשקר בהצלחה רבה להרבה אנשים במשך שנים. מצד שני, קשה לעבוד על כולם לעולמים, שכן הזדים בסוף נופלים לבורות שהם עצמם חפרו כדי להכשיל אחרים, וזה בטח לא נעים.

אחרי שנים רבות בהן הפרהסיה נחשפה לכזבים מסיתים, לשקרים יזומים, לעלילות עם רוחות ושדים, ולשפע סיפורים מפחידים ומתמידים אודות איומים עלומים, בקרוב ישמעו דברים שונים, נכונים, נבונים ואחראיים.

מה אפשר לומר? סביר שבעבור הציבור השינוי יהייה ממש מדהים.

קישור למאמר ב N12 המאמר לעיל נשלח כתגובה למפורסם בקישור

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

.s
.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן