כזבן דברן עם זקן לבן

כזבן דברן עם זקן לבן

הכזבן הכרסתן מלבנון, זה עם הטורבן והזקן, הוא רשע, קשקשן וגם שקרן.

טוב שהעולם יבין את טיבם של פושעים ששונאים אחרים וזוממים לגרום נזקים. אין לאנשים כאלה אלוהים, ולכן הם מאוד מסוכנים. למעשה, אפשר לראות את זה בסרטים, אבל לא חייבים שכן האירועים מזוויעים, מחרידים, שטניים ולא אנושיים.

ציטוט:

נסראללה: המתקפה של חמאס היתה “100% פלסטינית”

נסראללה אמר היום (שישי) בנאום כי המתקפה של חמאס ב-7 באוקטובר הייתה בהחלטתו וביצועו בלבד של חמאס, והוא שמר על כך בסוד מכולם. לדבריו, הסודיות סביב המבצע הזה “לא הרגיזה אף אחד בציר ההתנגדות”. נסראללה מנסה להרחיק את חיזבאללה וגם את איראן ממתקפת חמאס, ואומר כי היא הייתה “100% פלסטינית” וללא שום קשר לסוגייה אזורית אחרת.

ציטוט:

בחודש שלפני המתקפה: “מאות מחבלי חמאס התאמנו באיראן”
“וול סטריט ג’ורנל” מדווח שכ-500 אנשי חמאס והג’יהאד האיסלאמי עברו בספטמבר אימוני לחימה בפיקוחו של מפקד כוח קודס האיראני איסמעיל קאאני.

ציטוט:

דיווח: איראן העבירה לחמאס נשקים ואימנה את לוחמיה בשנה שלפני המלחמה.
על פי דיווח בעיתון האמריקני “הוושינגטון פוסט”, הרפובליקה האסלאמית העבירה כלי נשק לארגון הטרור – וגם אימנה את הלוחמים שלו לפני פרוץ מלחמת “חרבות ברזל” • גורמים מודיעיניים בהווה ובעבר אמרו: “התקיפה משקפת את השאיפה ארוכת השנים של טהרן לפגוע בישראל, היא הייתה הופכת מאתגרת מאוד ללא סיוע מבחוץ”

עד כאן ציטוט בעל משמעות.

נסראללה טוען בתמימות מעושה שהוא לא ידע מהמזימה המזוויעה, ושלכאורה רק הפלסטינים אחראים לה.
משום מה, הפושע המרושע שוכח שאת הנשק, המימון והסיוע הרוצחים קיבלו מאיראן, שגם בעבורו היא ההנהלה.

חוץ מזה, אנשיו של נסראללה לאחרונה תוקפים את צפון הארץ בחוצפה אלימה, וזה כנראה מקרב אותו למפגש עם אללה ומראה שמעורבותו שלו די פעילה, לעת עתה.

בעברית קלה, כששקרנים מדברים ומשמיעים תירוצים מגוחכים למיקרופונים בערך מאה אחוזים מהמסרים המושמעים הם כזבים.

קישור למאמר בוואלה. קישור למאמר בידיעות. קישור למאמר בישראל היום. קישור למאמר בשם- אין ברירה אלא לנטרל סכנה. קישור למאמר בשם- להתאדות או לא להתאדות? קישור למאמר בשם-המנהיגים האיראנים מאיימים?

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן