כישלון שמוביל לאסון ויגון

כישלון שמוביל לאסון ויגון

בהר מירון קרה אסון נורא, שעימו שכול, עצב ויגון. למרבה התימהון, מסתבר שהיועץ הנבון לא ממש הפריע לשילטון לפעול באופן שמסכן את שלומם של תושבי ציון.

האם יתכן שועדת החקירה שקמה לבדוק את הפרשה תגלה, חלילה, שהיועץ לכנופיה שסרחה ידע על סכנה ולא מנע אותה?

ציטוט:

ועדת מירון | בכיר בפרקליטות בביקורת חריפה על מנדלבליט: “היה לי ברור שהוא לא יתעמת עם פוליטיקאים”

פרקליט מחוז צפון מתח ביקורת על היועמ”ש סביב סוגיית הפקעת הקרקע במתחם קבר הרשב”י • לדברי עו”ד איתן לדרר: “במתחם מירון יש מעורבות גבוהה של גורמים פוליטיים, הערכתי שאין כוונה שיתבצע שם משהו” • המשנה לפרקליט המדינה הצהירה בוועדה שיש כוונה לחזור למתווה ההפקעה.

עד כאן ציטוט שלכאורה מעיד על חוסר אחריות, פחדנות ורפיסות.

אם כולם ידעו שקיימת סכנה מדוע לא טיפלו בבעייה? העניין נראה קצת תמוהה. פיקוח נפש דוחה שבת, אבל אם מתעלמים מסיכונים ועשרות מאמינים נרמסים לאף אחד לא איכפת?

מילא לסייע לפושע לקבל עמלה שמנה בלי שמשרד הביטחון ידע ולמזמז כיתבי אשמה שנה אחר שנה, אבל להתעלם מסכנת נפשות בגלל פוליטיקה? כך נוהג חובש כיפה? היכן הבינה, החמלה והשמירה הזהירה על מה שהבורא ברא?

ללא קשר למסקנתה הצפוייה של ועדת החקירה, מה יקרה בבית דין של מעלה?

קישור למאמר ב- N12. קישור למאמר בשם- הריגה ללא כוונת תחילה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

One thought on “כישלון שמוביל לאסון ויגון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן