לא כל הבהמות כשרות

לא כל הבהמות כשרות

והרי הודעה חשובה ממקור מוסמך המקורב לנאשם עם שלל כיתבי האשמה שגם חשוד בבגידה. למרבה הצער, הדברים קצת מביכים, שכן הם סותרים את האיסור להלבין פנים ברבים וגם לא מראים כבוד לאחרים, ככתוב בכתובים

ציטוט:

נתן אשל: “מירי רגב בהמה, השנאה מאחדת את המחנה”

מקורבו של נתניהו אמר בשיחה שהוקלטה עם גורם מקצועי שרצה לשכור את שירותיו: “הציבור הלא-אשכנזי שונא הכול”. על שרת התרבות אמר: “מירי רגב עושה עבודה מצוינת. זאת אומרת, זה שהיא בהמה בכלל”

ציטוט:

רגב: “אם הליכודניקים ימשיכו לבחור מנהיגים של DNA לבן – נקים ליכוד מזרחי אמיתי”
מספסלי האופוזיציה מתכננת ח”כ מירי רגב את “מהפכת תור הזהב של האליטות המזרחיות”. בריאיון למוסף “7 ימים” ב”ידיעות אחרונות” שיתפרסם מחר אומרת רגב: “יום אחרי ביבי נתניהו בליכוד יצטרכו חשבון נפש. הגיע הזמן לראשת ממשלה מזרחית”

ציטוט:

נתניהו על חיילי גולני: הם בסדר כל עוד יש להם קצינים לבנים.

ציטוט:

“אנחנו האירופים עדינים, לא אוכלים כ”כ הרבה כמוכם המרוקאים; שלא נראה שמנים”

אב הבית בבית רה”מ תובע את משפחת נתניהו ביותר ממיליון שקל ■ לטענתו, שרה נתניהו התעללה בו על בסיס קבוע ומשרד ראש הממשלה לא כיבד את זכויותיו ■ לטענתו, נתניהו ביקש שיעשה כל מה שהיא מבקשת, “כדי שתירגע”

ציטוט:

דיווח: עובדות יוצאות אתיופיה במעון רה”מ הונחו שלא לעלות לקומת המגורים.

בידיעות אחרונות דווח כי עובד במעון העיד שאב הבית אפי אזולאי אמר לו כי “אתיופים לא מתאימים לעבודה שם למעלה”. עובדת יוצאת אתיופיה בשיחה: “הכביסה שלה (שרה נתניהו) נכנסה והיא אומרת שאנחנו, יש לנו חיידקים”

עד כאן ציטוטים שלכאורה מראים שיש בארץ אנשים ונשים שלכאורה לא מכבדים אחרות ואחרים, אפילו שבדמוקרטיה ובפני אלוהים תיאורטית כולם וכולן שוות ושווים.

למה להפיץ שנאה, קינאה או איבה על רקע מוצא וללבות טינה במשפחה שכבר מספיק סבלה? אולי זה טוב לתעלולי הפוליטיקה הנלוזה אבל מאוד רע לאומה.

מדוע יש למתלהמות ולמתלהמים צורך עז לנסות לנער ולהתסיס שדים עדתיים בבקבוקים שהם כבר ריקים? זה עוזר לקבל כותרות מביכות בגלל הערות גזעניות בעיתונים?

מה חשוב מאיפה באו ההורים? הרבה יותר חשוב לנהוג בנימוס, לא לפגוע באחרים ולכבד את המצוות ממרומים.

קישור למאמר בכלכליסט. קישור למאמר בידיעות. קישור למאמר בהארץ. קישור לסרטון ביוטיוב. קישור למאמר בדמרקר.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

2 thoughts on “לא כל הבהמות כשרות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן