למה הכנופיה יוזמת מלחמה?

למה הכנופיה יוזמת מלחמה?

מדוע הפושע המורשע שתמך בטרוריסטים גזעניים ומונה להיות השר לביטחון פנים חושף סודות צבאיים ברבים?

למה הכנופיה מנסה לעורר מהומות דמים? מה, זה ישכיח מאיתנו את ההליכים הפליליים או יבטל את האישומים?

ציטוט:

בן גביר מבטיח שומר חומות 2. במעשיו הוא יביא לשומר חומות 17.

ציטוט:

מערכת הביטחון נערכת להסלמה בעקבות המבצע בג’נין: “מספר הרוגים שלא רואים כל יום”
על רקע מבצע המעצרים בהובלת הימ”מ, שבו נהרגו לפחות 9 פלסטינים שרובם פעילים בג’יהאד האיסלאמי, בישראל לא שוללים שתגיע תגובה מעזה. “נערכים לתרחישי הסלמה, הכוננות תעלה”, אמר גורם ביטחוני. בינתיים, שגרה מלאה בעוטף. חמאס והג’יהאד יקיימו “ישיבת חירום” ברצועה: “האפשרויות פתוחות”

עד כאן ציטוט.

בעברית קלה, עבריין שהורשע הרבה פעמים בערכאה גילה אתמול לפרהסיה שיש כוונה זדונית ויזומה להבעיר את המדינה.

במבחן התוצאה, המצב הביטחוני והמדיני מאוד הוחמר והורע מאז שובה של הכנופיה, שכן עכשיו תבוא תגובה שכמובן תחייב תגובה נחושה וקשה, וזו תגרום לפעולה מתריסה שתעורר עוד מריבה אלימה, וכל המהומה תביא לתבעירה נפיצה ורחבה שמאוד תזיק למדינה ותסכן את חזונה.

קצת מצער לדעת שהאלימות והכוחנות הבוטה והיזומה יובילו להחמרה, אבל זה כנראה מה שרצתה הכנופיה. סך הכל, למה שנדון בשחיתות, עבריינות וגזענות?

לא עדיף שדעתנו תוסח ונתעסק בכוחנות, משילות והתלהמות? אין כמו קצת מהומה אלימה ומפחידה, שכן זה הרבה יותר מעניין את הפרהסיה מהצרות המשפטיות של הנאשם הפלילי שמשום מה מנהל את הממשלה.

חוץ מזה, מה שיקרה כשיחלו הפיצוצים גם בטח יעזור להפחיד את הדמוקרטים, הציונים והשמאלנים. מי יודע? אולי זה יראה לכל המאויימים המפוחדים שלא כדאי להתעסק עם עבריינים פרועים ואלימים.

קישור למאמר בהארץ. קישור למאמר בידיעות. קישור למאמר בשם- קריאה גלמודה הפכה למקהלה. קישור למאמר בשם- הנשיא לשעבר חש צער? קישור למאמר בשם- החזון הלאומי הפך לכשל מוסרי?

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

One thought on “למה הכנופיה יוזמת מלחמה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן