מאמץ הסברתי וחזון לאומי

מאמץ הסברתי וחזון לאומי

יתכן שהאזהרה נקלטה, ולאחר שנים של פעילות מתמידה אפשר לקחת מנוחה קלה, שלא לומר הפוגה רגועה.

למרבה ההקלה, נראה שהדמוקרטיה האדישה התעוררה, וכבר יש הבנה רחבה לגבי הסכנה למדינה, לדרכה, לשלומה ולחזונה.

ציטוט:

בכירי המערכת הביטחונית לשעבר באזהרה לסנאטורים אמריקנים: “נתניהו מבצע פעולות שמפרקות את צה”ל”

מעל 80 חתומים: רמט”כלים, שרי ביטחון וראשי מוסד ושב”כ לשעבר – יצאו בקריאת אזהרה, ושלחו מכתב חריף לחברי ועדת החוץ והביטחון של הסנאט • הם הזהירו מהפעולות שלדבריהם עלולות לבטל את עצמאותה של הרשות השופטת בישראל • בנוסף, הדגישו את פרישתם משירות מילואים של אלפי קצינים וטייסים ואת סכנת כשירות הצבא: “נתניהו הצליח לעשות מה שאף אחד מאויבי ישראל לא עשה מעולם”

עד כאן ציטוט.

כאמור, דומה שלאור הדיווחים ושלל הדגלים כבר אין צורך להתריע יומם ולילה מפני הפושע המסוכן שמסובך עד צוואר בכיתבי אשמה, אבל בהחלט אפשר לאחל ללוחמים וללוחמות כנגד הכנופייה המזיקה ובעד הדמוקרטיה הרבה הצלחה.

מגילת העצמאות לא תוצא לניבצרות, והאומה תגבר על הפושעים שקמים לכלותה.

קישור למאמר ב-N12. קישור למאמר בשם- העם הישראלי מעדיף להיות חופשי. קישור למאמר בשם- הגיע הזמן להחליף את העבריין.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

One thought on “מאמץ הסברתי וחזון לאומי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן