מה שווה יופי עם יש דופי באופי?

מה שווה יופי עם יש דופי באופי?

לא לכולם יש מזל בחיים, וזה גורם לתחושות קשות, תסכולים זועפים והירהורים נוגים. במיוחד הדבר מציק לחשות ולחשים מאוכזבות ומאוכזבים, מקופחות ומקופחים, מרומות ומרומים, נבגדות ונבגדים, מוזנחות ומוזנחים. בהחלט אפשר להבין שכאשר קיים פער בין הרצוי למצוי הסובלות והסובלים מהמצב חשים שזה לא ראוי אלא לגינוי ושינוי.

למרבה המזל אפשר להאשים אחרים במה שהאומללות מרגישות והמסכנים חשים באופן אישי לחלוטין בפנים, אפילו שבדרך כלל הדבר הזה רק מעורר סיכסוכים מיותרים ולכן לא ממש משפר את מצב העניינים שרק מחמירים.

מי יודע? אולי זו מסורת יהודית יפה. סך הכל, אדם פעם סתם האשים את חווה על שהוא עצמו לקח כמה ביסים אסורים, היא את הנחש שפיתה אותה ולכן הסכמתה להפר הוראה היא לכאורה באחריותו, ובסוף נענשו כל המעורבים.

מי שפעם הייתה מלכת יופי כנראה קצת מתקשה להבין את חשיבות קיומו של אופי ללא דופי בשירות הציבורי והממלכתי. למעשה, היא צורחת, מפריעה ומתפרעת במליאה כאילו היא לוחמת צדק נפלאה, אבל במציאות התמונה קצת לגמרי שונה, שלא לומר הפוכה. מי יודע? אולי יש בעייה במשפחה, בגישה הצבועה של עורכת הדין הנאה שמרצונה בגדה, ערקה וחברה לנאשם שיורשע, או שחלילה קיים אצל המשפטנית ההדורה קושי בהבנת חשיבות החוק במדינה?

מי שהחליפה שלוש מפלגות ובגדה באחרונה בצורה גסה בפני האומה המופתעת כולה מנסה לספר למדינה שהדמוקרטים, שאינם נאשמים בשלל תיקים פליליים, לכאורה מזיקים לה בכוונה רעה? יש לגברת הנכבדה ששיחררה את חרצובות לשונה והפיצה דיבה רעה הוכחה לטענותיה הקולניות, שנועדו לסייע לעבריין שיסגר במכלאות לאחר הרשעות בשלל עוונות, או שאולי היא סתם עושה הצגות כדי להשכיח פרשות שבהן היא עצמה כביכול מסובכת בחשדות?

ציטוט:

המזל של משפחת לוי: ראש עיריית בית שאן וארבעה מאחיו זכו במכרז לרכישת מגרשים.

חמשת האחים לבית לוי, ובהם ראש העירייה ג’קי וח”כ אורלי לוי, זכו במכרז לרכישת מגרש בהנחה של 100 אלף שקל • תושבים: “אולי זה חוקי, אבל מסריח”

עד כאן ציטוט שלכאורה חושף שחיתות, עבריינות, נכלוליות או סתם מיקריות.

בעברית קלה, מי שלאחרונה עשתה המון רעש במליאה בכוונה רעה וטענה שלכאורה קיימת סכנה לדמוקרטיה אינה ממש אישה נאמנה או לגמרי ישרה, ולכן לא בטוח שניתן להאמין לה, על אף השכלתה המרשימה, חוצפתה הצבועה או יפי שערה.

קישור למאמר בישראל היום. קישור למאמר בשם- הזעקה רמה אבל אין לה סיבה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן