מינויים תאוותניים

מינויים תאוותניים

השופטת לשעבר כנראה חושבת על קידום העתיד פוליטי שלה, ולכן הצטרפה לחבורה עבריינית כושלת שנאשם פלילי מודח ומסובך עומד בראשה..

יש לקוות שהמצטרפת המרשימה לא תעצבן, בגמישותה ונכונותה מלאת השאיפה להשיג את מטרתה, את המורשעת הלקוייה ששומרת על בעלה בקפידה רכושנית רבה.

ציטוט:

הציבור ישפוט את אתי כרייף.

ציטוט:

אחרי הראיון והסערה: אתי כרייף התפקדה לליכוד.
השופטת, שחשפה את גרסתה לפרשת “מין תמורת מינוי”, בדרך לחיים הפוליטיים?

ציטוט:

עורך דין שהוא עבריין חרמן פה ושם ביצע חטא קטן. לעומתו שרת המשפטים לשעבר סייעה להמון שופטות ושופטים, וכל המינויים לכאורה כשרים וחפים משיקולים זרים? למה את זה לא בודקים?

עד כאן ציטוט.

מה אפשר לומר?

כידוע, ניאוף ובגידה בשלוש נשים לא עצר את הנאשם הפלילי המוכר, ולכן השופטת לשעבר כנראה לא תחוש יוצאת דופן או מוזר.

חוץ מזה, היא לא אשמה שעורך דין חרמן ועבריין לכאורה ביצע עבירה וניצל סמכות לרעה. סך הכל היא רק נתנה הוקרה גופנית שאינה ראוייה לאמא במעמדה בעבור קצת עזרה לא כשרה מבעל עמדה.

מי שלכאורה חטא זה מי שמשך בחוטים למען מינוי חברה לשעבר ללא קשר לציון שקיבלה ואז גבה תמורה נעימה מחברה חסרת גבולות, שהייתה מלאת הכרת תודה ולכן פגעה מרצונה במשפחתה למען קידום הקריירה שלה.

אומנם היא לא ביצעה עבירה פלילית נוראה שזימון לערכאה בצידה, אבל לא בטוח שהסיפר שהתגלה שימח את ילדיה, את בן זוגה או משפחתה.

מי יודע? יתכן שבליכוד ישמחו שהצטרפה לכנופייה שופטת חריפה ושנונה שמעדה, הסתבכה והתפרסמה בעוון מעלליה, רק צריך להיזהר מהמורשעת הלקוייה.

קישור למאמר ב= N12. קישור למאמר בישראל היום.קישור למאמר בשם- צביעות, צדקנות ושחיתות.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן