מי טימא את מולדתי?

מי טימא את מולדתי?

במשכן הרם בבירה הקדושה יש נאשם פלילי שגם חשוד בבגידה בביטחון הלאומי ובאחריות לאסון המוני, ולא בטוח שהדבר המשונה הזה הוא תיקני, מוסרי או ממש הגיוני.

עדיין לא לגמרי ברור מדוע עבריין סידרתי קיבל אישור לשמש בתפקיד ציבורי. למעשה, היה שופט עליון שפה אחד אמר שהדבר בעצם מהווה כשל נוראי. למרבה הצער ולמרבה הפלא, זמן קצר לאחר השמעת הדברים העגומים המשפטן המלומד התפוטר.

אולי יש איזה מוקד עירוני שניתן להתקשר אליו כדי לפתור את הבעייה באופן משפטי ותרבותי? זה ראוי לטמא את ההיכל או כשל נורא שמחייב גינוי? הדבר משאיר רושם טוב על הקהל? לא עדיף ניקוי וחיטוי?

ציטוט:

“יש לי חזיר בבית, הוא שבר הכל”: התיעוד המפחיד מחיפה.
תושבת חיפה חזרה לדירתה וגילתה אורח חריג בביתה – חזיר בר • בעל החיים שבר את חלון חדר השינה בחיפוש אחר מזון, ונותר כלוא • “חזרתי הביתה ויש לי חזיר בבית”, נשמעה הדיירת אומרת לנציג המוקד העירוני.

עד כאן ציטוט שמעיד על התעלמות, הזנחה רבת שנים, חוסר אחריות והפקרות.

אפשר לסכם ולומר שנוצר במדינה מצב די מוזר. במליאה יש עבריינים, מורשעים, נאשמים בפלילים וחשודים, וברחובות מתרוצצים חזירים שאינם כשרים, נכנסים לבתים וגורמים נזקים.

אומנם, הנאשם בפלילים ניסה לספר במשך שנים שבכל הצרות שלנו לכאורה אשמים הבוגדים השמאלנים שרוצים לעשות הסדרים מצילי חיים ולהגשים את חזון המייסדים, אבל במשמרת שלו גברו הסיכונים הלאומיים, התרבו האיומים הקיומיים והגיעו ההליכים המשפטיים.

מה אפשר לומר? אולי הגיע הזמן לטהר את המישכן ולסלק מימנו את העבריין המסוכן? יתכן שתא מעצר קטן יהייה מקום ראוי להחזיק בו את הנאשם הפלילי עד לתום ההליך המשפטי

קישור למאמר ב- N12. קישור למאמר בשם- נאשם פלילי מציע שוחד פוליטי במימון ציבורי? קישור למאמר בשם- נאשם בפלילים מזיק למדינת היהודים. קישור למאמר בשם- התקדמות טובה ונאשם שיורשע. קישור למאמר בשם- שיטות עברייניות, מוכרות ומסוכנות. קישור למאמר בשם- סכנה לדמוקרטיה. קישור למאמר בשם- מי הביא גזען שקרן ומסוכן למשכן?  קישור למאמר בשם- למה רשעים גזעניים מתחזים ליהודים?

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

2 thoughts on “מי טימא את מולדתי?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן