מי מונע את חיטוי האורווה?

מי מונע את חיטוי האורווה?

שר הביטחון דרש להקים ועדת חקירה לפרשה מאוד חמורה שכמוה עוד לא הייתה. שר המשפטים הסכים להצעה, כנראה בגלל שהבין שהיא נוגעת לשלום המדינה כולה.

משום מה, הממשלה עוד לא אישרה את ההצעה, וזה מעורר פליאה, שלא לומר חרדה, תמיהה ודאגה רבה. איך ניתן לנקות ולחטא את האורווה בהצלחה יעילה אם בכלל לא בודקים את מצבה או מתייחסים לבעייה? עד כה רק ראינו את היועץ המשפטי לכנופייה גורם לדחייה ארוכה ולכאורה מסייע לפשע. מדוע עכשיו עדיין יש השהייה? מי אחראי לה ולמה?

היום יש לנו ממשלה דמוקרטית, אחראית וזהירה שהבטיחה דרך חדשה, נקייה ורעננה.

במבחן התוצאה אומנם יש התקדמות מעוררת הערכה, אבל לא ממש ברור למה יש התעלמות מבעייה ביטחונית חמורה שכבר דווחה לפני תקופה מאוד ארוכה. מי גורם להשהייה ומדוע? ביטחון המדינה לא יותר חשוב מענייני פוליטיקה?

ציטוט:

ביטחוניסטים לשעבר מפגינים מול ביתו של לפיד: "הקם ועדת חקירה בפרשת הצוללות"

עוד דרשו המפגינים, בהם רמטכ"לים, ראשי מוסד ושב"כ בדימוס ואלופים נוספים, כי מנדט ועדת החקירה יכלול את כל שמונה פרשות המשנה. "לסלק את עננת השחיתות הרובצת מעל קודש הקודשים של הביטחון הלאומי של מדינת ישראל", נמסר מהתנועה לאיכות השלטון והפורום הביטחוני.

עד כאן ציטוט.

במציאות, לא גמרי בטוח ששר החוץ הוא זה שמתנגד לבדיקת פרשת השחיתות מאוד חמורה, לכאורה, אבל אולי הוא זה שיוכל לסייע לקדם אותה.

קישור בפייסבוק לאולפן שישי. קישור למאמר בשם- צוללות זניחות והאשמות משעממות.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן