מי מתעקש לשחק באש?

מי מתעקש לשחק באש?

האם התגרות מיותרת ובוטה, כזו שעלולה להצית תבעירה גדולה, שתעשה כנגד המלצת כוחות הביטחון במדינה תושיע את כבוד הנאשם בשלל כיתבי אשמה?

חלילה מישהו יפגע, כולם ידעו בדיוק מי אחראי בפני כל משפחה אבלה.

ציטוט:.

נתניהו ואוחנה לחצו על המשטרה לקיים מצעד בחמישי; גורם ביטחוני בכיר: “מישהו מתעקש להצית אש”‎.

עד כאן ציטוט.

מעניין מי מתעקש לערער את היציבות בבירה בכוונה, מתאמץ לסכן את המדינה, מנסה להבער מלחמה ולצפצף על המלצות המשטרה? למה זה נעשה? מי צריך עוד צרה?

מה יספרו החשודים בפרשה אם תוקם עוד ועדת חקירה? שהם לכאורה לא ידעו שיש סכנה להתלקחות כמו בפעם שעברה, אפילו שהייתה התרעה חמה שפורסמה לפרהסיה?

קישור למאמר ב N12

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן