נאשם בפלילים ופודלים צייתניים

נאשם בפלילים ופודלים צייתניים

כמה טוב לדעת שנאשם בשלל תיקים פלילים הצליח לאסוף סביבו חבורה צייתנית של עבריינים כוחניים, סרבניים וגזעניים.

ציטוט:

התוצאות המסתמנות בליכוד: נאמני נתניהו כבשו את הצמרת.
כ-75% מהקולות נספרו, וניתן לומר שראש האופוזיציה יכול להיות מרוצה: השריונים שביקש אושרו, ח”כים המזוהים עמו התברגו בצמרת – וה”ממלכתיים”, בראשם אדלשטיין, הנגבי וגמליאל, הידרדרו משמעותית.

עד כאן ציטוט.

כידוע ליודעות וליודעים חברי הכנופייה מסרבים לממש את חזון הציונים להסדרה עם השכנים ומעדיפים לטפח שנאה, להקריב בנים ולהנציח סיכסוכים כדי לאחד את הבוחרים מאחווי מסר נחמד שלגמרי סותר את עיקר המסר בכתובים כמו גם את מצעה הרשמי של מדינת היהודים.

מצויין שחבר הכנסת הנאשם בפלילים דרש שלא יהיו ברשימה שלו עבריינים מורשעים, שכן זה עלול היה לעשות רושם רע על הצופות והצופים.

כנראה שאין שום בעייה לתת לחבר כנסת כזבני ונכלולי, זה ששקוע עד צוואר בסיבוכים משפטיים, חשוד בחוסר אחריות פושע לצרכים פוליטיים ובבגידה בביטחון היהודים בעבור מזומנים, לרוץ לכנסת ולאסוף סביבו פודלים סרבניים, מפוקפקים וצייתניים.

ללא קשר לחליפות היפות ולההצהרות המופרכות שמופרחות להמונים, השאלה האמיתית היא האם הציבור יתן אימון בכזבן סידרתי שכבר נמצא בהליכים פליליים אפילו כשהצוות שלידו עוד לא הורשע בפלילים.

קישור למאמר בידיעות. נאשם בפלילים ואוסף עבריינים. קישור למאמר בשם- הנאשם הפלילי הוא עבריין סידרתי.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

One thought on “נאשם בפלילים ופודלים צייתניים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן