נאשם נואש ואיש קש

נאשם נואש ואיש קש

פתגם ידוע מספר שמי שטובע וחש נואש יאחז אפילו בקש, והמידע הזה כנראה פורסם הרבה לפני שקיבלנו דוגמה לאותו עניין ממש.

ציטוט:

עדויות בפרשת הצוללות: גנור העביר לראש הסגל של נתניהו כסף דרך איש קש.

עד כאן ציטוט.

מה אפשר לומר? אומנם הרבה זמן אכלנו קש, אבל מאז הדחת הכנופיה שסרחה באורווה המצב מאוד השתפר במקום שיהפוך לממש נואש.

אולי כדאי להסביר לאומה הרגועה שבקרוב נגלה שהיה אסון נורא בהילולה יותר מידי דחוסה כי מישהו התעלם מהסכנה לצרכי פוליטיקה. מותם המיותר של עשרות מאמינים לא נגרם על ידי ישראלים שאינם בני מיעוטים אז הפרשה לא ממש זוכה לכותרות אדומות בעיתונים, כאילו שאין אחראיים ואשמים לכשלים הנוראים.

כאילו שזה לא מספיק מזעזע, לאחר חקירה מעמיקה נתבשר שאותו עבריין שזילזל בחיי אדם גם מכר את ביטחון המדינה בעבור עמלה שמנה בלי שמישרד הביטחון ידע, וזה קצת בעייה שכן בגידה היא עבירה די חמורה.

הציבור מתבקש להראות מופתע כאשר יוודע לו מה שמזמן ידוע, ואולי הבשורות המשמחות ישלחו את הנאשם לתא לאחר הרשעות כדי שירגע מהמחשבה ההזויה שלפיה עוד רגע הוא שב בסערה לשררה. המציאות תראה להוזה שהוא כנראה חי באשלייה, וזה בוודאי יקרה כשתסגר ותנעל דלת התא.

קישור למאמר בהארץ. קישור למאמר בשם- זה לא יגמר עד שהעבריין יעצר.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן