נשבעים אימונים ומסתבכים בפלילים

נשבעים אימונים ומסתבכים בפלילים

מידי פעם כזבנים סדרתיים ועברייניים שמסובכים עד צוואר בשלל תיקים פליליים מפריחים לציבור סיפורים משעשעים, כנראה במטרה להישמע אמינים, ישרים או רציניים.

ציטוט:

יו”ר האופוזיציה בנימין נתניהו פרסם היום (ראשון) הצהרה לפיה “בנט ולפיד לא מסוגלים לשמור על אופייה היהודי של מדינת ישראל”

עד כאן ציטוט שלכאורה מעיד על זדוניות, כזבנות, גזענות וארסיות.

במציאות, כנראה שהיה צריך לומר בכנות:

יו”ר האופוזיציה בנימין נתניהו פרסם היום (ראשון) הצהרה לפיה “עבריין סדרתי שהוא גם נאשם פלילי וחשוד בבגידה בביטחון הלאומי בעבור רווח אישי לא מסוגל לשמור על שבועת אימונים שניתנה בציבורי לכבד את חוקי מדינת ישראל”.

מצד שלישי, כנראה שצריך קצת אומץ כדי לקחת אחריות על חטאים ומישגים כמו גבר אמיתי, ואולי המצרך הזה חסר למי שכל הזמן חש איום קיומי.

קישור למאמר בוואלה.

.ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן