סרבנים מרדניים ועבריינים מודחים

סרבנים מרדניים ועבריינים מודחים

נראה שהעציר בתמונה כבר הסתבך עם המשטרה וחוקי המדינה עוד כשהיה צעיר ויותר שעיר.

אולי צריך להודות ללאומן המרדן על תרומתו, עיקשותו, סרבנותו, גזענותו וחוסר הבנתו בעיקרי תורת עמו.

סך הכל, רק בזכותו של העציר הצעיר שמשום מה הפך לאיש ציבור קיצוני, רעשני ובכיר זכינו לראות את כבוד הנאשם הנכלולי נופל בחבטה קלה מרום כיסאו לבירה עמיקתא במקום שימשיך לספק למורשעת הלקויה ארגזי שמפניה, והמסכן המודח והמובך גם איבד בעזרת סמוטריץ’ הנאמן את תוארו, כבודו ומעמדו.

טוב שחזון המייסדים לשוויון ושלום עם השכנים ניצח את הלאומנים המסוכנים, אלה שרוצים להפר חוקים בינלאומיים, להקריב בנים בסבבים אלימים וללחום לעולמים.

באיזה ספר חשוב כתוב- סור מרע, עשה טוב, בקש שלום ורדפהו? איך זה שהמתחזים לכשרים לא מבינים דבר בתורת היהודים והם גזענים מתנשאים, שוחרי מדון ששונאים ולא מכבדים אחרים? למה הם לא מתאמצים להביא הסדרים ושלום ליהודים?

כידוע ליודעות וליודעים, אסור ליהודים לעולל לאחרים את מה שלהם לא היה נעים. האם הגזענים ששונאים יצירים אחרים מכירים את הספר שמשה הביא לנו מההרים? הם הקשיבו בשיעורים?

מה, הקיצונים הבורים לא מבינים שכל הברואים נוצרו ברצונה של השכינה שבמרומים? מי מינה את הלאומנים לשופטים העליונים, שלדעתם השגויה כל הבצלמות האחרות והיצירים האחרים נראים בטעות כשגיאה של השוכן במרומים, כאוייבים מפחידים או סתם כבוגדים מאיימים ומסוכנים?

כאמור, טוב שהדמוקרטיה ניצחה את הכנופיה. עכשיו יש סיכוי לא רע שהמדינה תשוב לנתיבה וחזונה.

מקור התמונה

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן