סתם רישעות או גם טיפשות?

סתם רישעות או גם טיפשות?

האמרה אומרת: הפוסל במומו פוסל. האם נכון גם לומר- הפוסלת במומה פוסלת?

למרבה הצער, ריקוד על הדם לתועלת פוליטית אנוכית זו תופעה נפוצה, מוכרת וידועה, אבל מי שפעם הייתה שרה ונותרה בורה ממש התעלתה על עצמה כשהאשימה אמא צעירה בטרגדיה משפחתית נוראה, כאילו שהיא אישית אחראית לה.

כמה אסונות דומים התרחשו בארץ בזמן שלטון הכנופיה שבראשה נאשם בשלל תיקים פליליים?

האם הדמוקרטים הציוניים שתומכים בהסדרים זעקו בקולות ניחרים שהשרה הצעקנית והגסה לכאורה אשמה אישית בדברים המזעזעים, ושעל ידיה דמם של כל העוללים שהפכו למלאכים והותירו הורים המומים ודואבים?

ציטוט:

רגב האשימה את מיכאלי במות הילד ברכב – סמוטריץ’ תיקן אותה
שרת התחבורה לשעבר תקפה את הנוכחית, לאחר מותו של מאיר ישראל עשוש בן ה-6, על שביקשה לדחות את יישום חובת התקנת המערכת נגד שכחת ילדים במכוניות ליוני 2022 – החלטה שהתקבלה בתקופת רגב. עם זאת, אותה החלטה נגעה בכלל לילדים עד גיל 4. השר לשעבר “גם התקנות שלך לא היו מונעות את הטרגדיה”

עד כאן ציטוט.

מה אפשר לומר על הדבר המוזר? הנה שרה לשעבר שמשקרת ברישעות זדונית ומנצלת טרגדיה משפחתית למטרה פוליטית ואנוכית. האם הלבנת פנים ברבים או הפצת כזבים ואישומים ריקים תסייע לזועקת לככב בסקרים? למה היא כל הזמן עושה כאלה משגים מרושעים? זה מנחם את ההורים?

קישור למאמר בידיעות.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן