עבריין בן עבריין כזבן

עבריין בן עבריין כזבן

סליחה רבה, אבל הידיעה שלמטה אינה הלצה או בדיחה. סך הכל, תקשורת שמכבדת את עצמה לא תציג שטויות הזויות שאינן משעשעות או מגובות לפרהסיה.

אומנם, ברגע הראשון הידיעה שהופיעה בפני המדינה מעוררת קצת פליאה, תמיהה או דאגה, אבל אז ניזכרים שיש ליקויים מעצבנים שכנראה עוברים בתורשה או על ידי הדגמה בבית שנה אחר שנה.

בעברית קלה, עבריין שהורשע, שהוא במקרה בנם של הפושע הסידרתי שייסים במתקן כליאה ורעייתו המורשעת והמשכילה, מתלונן שכל כוחות הביטחון במדינה לכאורה עשו קנוניה רק כי הוא הוקלט תוך כדי ביקור במועדוני זימה, וחשף בדבריו המזעזעים שחיתות מישפחתית נוראה בלי כוונה.

ציטוט:

יאיר נתניהו: “שב”כ מעורב בהפיכה נגד ראש הממשלה, ועדת חקירה עכשיו”

בנו של ראש הממשלה שיתף ציוץ של העיתונאי אלי ציפורי, תומך נתניהו, שטען כי נהגים משיירת רה”מ, אנשי שב”כ, מסרו מידע לעיתונאי בן כספית. נתניהו צייץ: “האנשים האלה צריכים לעמוד לדין ולהישלח לכלא לשנים רבות”.

עד כאן ציטוט.

כאמור, האמור לעיל אינו חלק מתוכנית בידור. מצד שני, בחיים לא תמיד הכל לגמרי ברור. לפעמים דברים נשמעים הגיוניים ולעיתים אנו סתם נחשפים לאיזה סיחרור.

בצילום אפשר לראות את יורש היצר, וכתוב בידיעה המצוטטת למעלה שהפושע משמיע כנגד המדינה אישום ואיום בטענה מגוחכת, מסיתה ומזיקה שאין בה בעצם כלום.

סך הכל, העבריין הארסי והתוקפני הוקלט מודה בחטאים די חמורים, לפיכך, מי שבעצם אשם זה לא המקליטים, שכנראה היו מאבטחים משועממים שאולי קצת התעצבנו מהחובה לבזבז ימים קדושים בשמירה על הוללים חצופים וקשקשניים שאינם ממש חשובים או אפילו מועילים, חביבים או נבונים.

קישור למאמר בוואלה. קישור למאמר בשם- הדחה עדיפה מפשרה. קישור למאמר בשם- החזון הלאומי הפך לכשל מוסרי?

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן