עבריינות, כזבנות והתחמקות מאחריות

עבריינות, כזבנות והתחמקות מאחריות

מטיבעם, פוליטיקאים ועורכי דין נמנעים ככל יכולתם מלהודות או חלילה לקחת אחריות על כשלים, מחדלים או חטאים. מה לעשות. יש הבוחרים מקצועות שבעבורם נראים מתאימים, נעימים, מכובדים או ריווחיים.

למרבה הצער, העוגמה והיגון, הכנופייה שבשילטון לא מנעה התקפה רצחנית ומזוויעה על ציון, וקרה לנו אסון. במקום לבקש סליחה ולקחת אחריות מלאה הפושעים מתפתלים ועוסקים בהכחשה שאינה אמינה.

ציטוט:

הנגבי מכחיש את הטענה האמריקאית על התראה ממצרים: “קיבלנו אפס מידע. אפס התראה. פייק מוחלט”

לאחר שני דיווחים בלתי מיוחסים בתקשורת, יו”ר ועדת החוץ בקונגרס הוא הבכיר הראשון שהצהיר בגלוי שמצרים סיפקה התראה. ראש המל”ל מתעקש: “לא התקבל אפילו רמז”

עד כאן ציטוט.

בעברית קלה, גם אמריקה וגם מיצרים מספרות שהן העבירו להנהלה העבריינית התרעות ברורות ובהולות, אבל שותפו של הכזבן הנכלולי מספר שהן לכאורה סתם משקרות. ללא קשר לניסיונות, לסיפורים ולהכחשות הנחרצות של הדמויות המעורבות בכישלונות, ועדת החקירה תפרסם מסקות.

אחרי המלחמה נשוב למאבק בערכאה, ויוענש כל מי שחטא.

חלילה, הפוליטיקאי, שהוא גם עורך דין במקרה לא סביר בעצם מדייק ובאמת לא באה התראה מגורם מיצרי או אמריקאי, זה אומר שהכשל הנוראי התרחש בגלל מי שמופקד על הביטחון הלאומי, והנגבי מזמן להציץ בראי.

קישור למאמר בהארץ. קישור למאמר בשם- אחרי המלחמה תבוא חקירה. קישור למאמר בשם- נשיב את הביטחון ונבוא חשבון. קישור למאמר בשם- שוב שואה וגבורה? קישור למאמר בשם- המחדל מראה שהפושע כשל.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן