עבריינים מנפנפים בקרדומים קדושים

עבריינים מנפנפים בקרדומים קדושים

עבריינים חוטאים וחצופים שמצפצפים מהמקפצה על בית המשפט העליון מאשימים את תושבי ציון בבזיון? מה זה? עוד ניסיון להנדס את תודעתו של ההמון?

הפסיקה שניתנה בערכאה העליונה אסרה במפורש על הפרדה מיגדרית שתפר את השיוויון הנהוג במדינה.
הניסיון המתריס לבצע פשע בעזרת ניפנוף בקרדום קדושה, בנוסף להשמעת הכפשה והשמצה שגובלת בדיבה רעה לא יטשטשו את העובדה שבוצעה עבירה, במודע, והיא מנוצלת לצורכי פוליטיקה שגוייה, מזיקה, מפלגת, מתסיסה ופסולה.

ציטוט:

ח”כים מהימין על העימותים סביב התפילות: “מחזות אנטישמיים”; לפיד: “משיחים קיצוניים”

עם צאת הצום, הגיבו נבחרי ציבור לעימותים שפרצו סביב הניסיונות להפרדה מגדרית בתפילות יום כיפור בתל אביב – שהתקיימו בניגוד לפסיקת בג”ץ. “נראה שאין סייג לשנאה מצד הקיצוניים משמאל”, מסר רה”מ. ח”כ קריב: “עוד לפני ששבר את הצום, פתח נתניהו במתקפת הסתה”

ציטוט:

המחאה מול המיסיונריות היהודית היא תחנה ראשונה בדרך לגיבוש מחנה ליברלי.

מאות המפגינים שהבהירו כי לא יאפשרו הפרדה מגדרית במרחב הציבורי הם תגובה בריאה נגד ניסיון ציני של דיכוי ושליטה. כעת, הפלורליזם החד-צדדי שבחסותו צמחו והתבססו עקרונות של עליונות יהודית – מתחיל להשתנות

עד כאן ציטוט.

בעברית קלה, בית המשפט קבע שאסור לעשות במקומות ציבוריים הפרדה מיגדרית, והכנופייה העבריינית והמרדנית התעלמה מהפסיקה. לא רק זאת אלא שהיא עוד מגדילה עשות ומפיצה דיבה, כאילו שלחילונים יש התנגדות למסר מהתורה, זה שמדבר על התחשבות, בקשת שלום, חמלה והימנעות מפגיעה בכוונה.

קישור למאמר בוואלה. קישור למאמר בהארץ. קישור למאמר בשם- העם הישראלי מעדיף להיות חופשי.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן