עבריינים משוחררים משמיצים כדי לקבל תקציבים

עבריינים משוחררים משמיצים כדי לקבל תקציבים

לפי ההסתה, ההשמצה הריקה וההכפשה הנוראה שמופיעה בקישורים למטה, נראה די ברור שלא לכל האסירים המשוחררים ששוב מסובכים בהליכים יש הבנה באיסור הלבנת פנים בפרהסיה ופגיעה יזומה באחרים למטרות חמדנות או פרנסה. עובדה, הרי שוב יש נגד המתחזים לכשרים חשדות חמורים, וזה מרמז שיש אפשרות שאולי המורשעים הנאשמים אינם באמת צדיקים לגמרי כשרים.

הנה ציטוט מזעזע ומאשים מהטוויטר של דרעי הצדיק, התמים והישר באדם, זה עם ההרשעות האישומים:

ממשלת בנט-לפיד מרעיבה את ילדי ישראל.

ממשלה שפוגעת בנשים וילדים רק בשל אמונתם – אין לה זכות קיום!

עד כאן ציוט מבכי ונהי מבוהל שנראה עלה בהצלחה לקהל המבוהל אפילו בלי בצל.

מי שהזניח קשישים דלים, חולים שסובלים בבתי חולים נטולי תקציבים והותיר סלי תרופות מצומקים רק כדי שמשתמטים סחטניים יחיו בתנאים נוחים, נדיבים ומרווחים בעוד הם לא מגדלים ביכורים או מזיעים כדי לקצור חלות לילדים בשדות חמימים, הוא זה שמדבר על הרעבת ילדים?

מדוע הוריהם של הזעטוטות והזעטוטים אינם מפרנסות ומפרנסים את העוללות והעוללים שהם מייצרים בשם אלוהים? למה שהציבור ישלם בעבור מעונות ופעוטונים, לימודים, וכוללים עם משכורת לכל החיים לבדלנים שלא תורמים, משלמים מיסים או מתגייסים אלא רק סוחטים, דורשים ולוקחים?

לא כתוב באיזה ספר- בזיעת אפך תאכל לחם? למה בעצם שמישהו אחר יזיע וישלם? מותר למאמינים לעשות קרדום לחפור בה תקציבים, או להאשים ולהפיש אחרים בגלל שההורים החרדים לא מפרנסים ולא מגדלים משבעת המינים ככתוב בכתובים?

בקיצור, אסיר משוחרר ששוב הסתבך כבעבר טוען שהבקשה החצופה מהורים חרדים לפרנס את הילדים שלהם הוא לכאורה פשע נגד עוללים תמימים שכן כביכול אחראים להם אנשים שאינם ההורים.

קישור לזעקתו המבוהלת והארסית של המסית בטוויטר. קישור להכפשות שנאמרו בפייסבוק

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן