עבריינים סדרתיים הם קצת חוצפנים

עבריינים סדרתיים הם קצת חוצפנים

עבריין מורשע שהוא אסיר משוחרר שוב הסתבך עם החוק, ממש כבעבר.

ברוב חסדו החשוד שלכאורה ניצוד מבצע עוון מוכן להודות שביצע עבירות, אבל מתעקש שלא יהייה עימן קלון, כנראה כדי לשמור על פסון אל מול ההמון בציון.

מי יודע? אולי לעבריין משוחרר שבעבר כבר הורשע וישב במתקן כליאה מגיעה הנחה? יתכן שאם שוב יורשע בעוד איזה עבירה קלה לא יפגע כבודו בשום צורה, שכן זה לא בושה שוב ושוב להפר את החוק במדינה במהלך הקריירה הציבורית מופלאה.

ציטוט:

דרעי מוכן להודות בעבירות ללא קלון, בפרקליטות רוצים יותר.

מקורות המעורים במגעים להסדר טיעון עם יו”ר ש”ס אמרו שהוא יסכים להודות בעבירות מס ללא כוונה פלילית בבסיסן.

עד כאן ציטוט.

מעניין שדרעי מספר שהוא אומנם הפר חוק ומוכן להודות, אבל לטענתו לא הייתה לו שום כוונה פלילית או שלילית כשביצע את חטאו, ולכן צריך לסלוח לו.

מי יודע? אולי אפשר לסדר לו עוד הרשעה קלילה אבל להצהיר בפסק הדין שלגנוב ולרמות זו לא בעייה או סיבה לחוש בושה.

קישור למאמר בהארץ. קישור למאמר בשם- מישגים פליליים מסייעים להפקת לקחים. קישור למאמר בשם- הסתבכות פלילית זו הזדמנות חינוכית. קישור מאמר בשם- שובה של התקווה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן