עוזרים לפושעים?

עוזרים לפושעים?

כידוע למי שיודעת ויודע, כל מי שמפר חוק נחשב לעבריין ופושע. בנוסף, שיתוף פעולה וסיוע לביצוע חטאים זו עבירה בפני עצמה.

אין באמת סיבה שמדינה שלמה תסתבך בערכאה בינלאומית ובצרה מדינית וביטחונית רק בגלל הכנופייה העבריינית.

כל פשרה שתאפשר לפושעים להמשיך במעלליהם הרעים, הפסולים והמסוכנים תרשם בדיברי הימים כהכשרת שרצים.

ציטוט:

ישראל עדכנה את ארה”ב: נודיע על קידום אלפי יחידות דיור בהתנחלויות לפני סוף יוני.

בכירים ישראלים ואמריקנים אמרו כי לצד ההודעה על דחיית הדיון בנושא הבנייה ב-E1, עדכנה ישראל את ארה”ב על כוונתה בנייה בהתנחלויות. מועצת התכנון של המנהל האזרחי תכונס עד סוף החודש לאשרן. מקור שמעורה בפרטים אמר כי הכוונה היא לאשר לפחות 4,000 יחידות דיור.

עד כאן ציטוט.

טוב שהכנופייה הודיעה מראש על כוונתה לבצע פשע. בצורה זו, כתב האשמה יהייה מוכן להגשה ללא השהייה. סך הכל, בנייה בשטחים כבושים מהווה הפרה של חוקים בילאומיים.

מעניין אם הדמוקרטים הציונים יתנו יד לביצוע פשעים מדיניים חמורים שסותרים את חזון המייסדים ויצרו סיבוכים קשים. איזה סיבה טובה בעצם יש לאנשים הגונים ואחראיים לסייע לעבריינים לגרום נזקים למדינת היהודים?

מי יודע? אולי בתגובה להצהרה- “ישראל עדכנה את ארה”ב: נודיע על קידום אלפי יחידות דיור בהתנחלויות לפני סוף יוני”, תבוא הכותרת: “ארה”ב עידכנה את ישראל שאם היא תפר חוקים בילאומיים לא יהיו לה חברים”?

בני ויאיר הם ציונים דמוקרטיים שרוצים להכשיר שרצים מסוכנים ולתת יד לביצוע פשעים מזיקים? עוד לא מאוחר מידי לזכור שאסור להאמין לכזבנים סידרתיים.

קישור למאמר בוואלה. קישור למאמר בשם- חזונות לאומיים ונאשם בפלילים.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן