פליטים פריווילגים

פליטים פריווילגים

מסתבר שגם בארץ הקודש משמיצים, מכפישים ומאשימים יהודים, רק בגלל מהיכן שהם באים או בעוון הדמוקרטיה השוויונית בה הם מאמינים.

יתכן שאנשים שחשים מקופחים, מעוצבנים או מוזנחים אוהבים להאשים אחרים במה שהם עצמם חשים.

לאור הסיפורים הזועפים לגבי הפריווילגים שלכאורה מתנשאים ורומסים ברוב רישעותם יהודים משבטים אחרים אני נזכר באבי הטוב שבשמיים, ולא ממש מבין מדוע שורדים ממוספרים ופליטים מצולקים מואשמים בכל מיני פשעים חברתיים, שהרי היו להם חיים מאוד קשים, גם כעולים חדשים בארץ טרשים.

ציטוט:

בתמונה רואים שני ניצולי אושוויץ ועולים חדשים חורשים בשדה עם פרד תלמים די ישרים, ולא חשים מקופחים אלא שמחים להיות בחיים.

האיכר המוביל את הבהמה היה בהמשך הדרך מורה לפיזיקה, ומטיבעו איש מאוד חביב, מצחיק ונבון. התמונה הנושנה עוזרת לשמר את הזכרון. הבחור שמתאמץ ללחוץ על המחרשה מאחור זה אבא שלי, שאחרי העמל בקיבוץ לימד ספרות אנגלית. כבר שנים הוא מאוד חסר לי, ולאחרונה הפך לסופר בינלאומי.

עד כאן ציטוט.

לרוב המגיעות והמגיעים היה מאוד קשה בארץ הנביאים. מוזר שעכשיו מאשימים חלק מהבאים, שבעצמם היו עולים חדשים וסבלו תנאים קשים בדיוק כמו האחרות והאחרים.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן