פשוט שריונר שזוכר

פשוט שריונר שזוכר

חיל השריון בציון לא מתהדר בכובע אדום, כחול, ירוק או כתום, וגם לא שולח את הטובים לטוס במרום. מצד שני, הלוחמים עם הכומתה השחורה מוכנים, מיומנים ומאומנים בכל רגע להגן לנו על הביטחון, גם בלילה וגם ביום.

הרבה אבק, גריז, בוץ, המון ברגים, כמה מיקלעים, תותח אימתני ושפע פגזים כבדים מכל הסוגים מוכרים ללוחמים שמפעילים את הכלים הכבדים. אולי העבודה קצת קשה ומתישה, אבל היא חשובה מאין כמותה, שכן לפעמים צריך להגן על המדינה.

לפני די הרבה זמן חבשתי כומתה שחורה, פיקדתי על מפלצת פלדה מפחידה, אחר כך על מחלקה שלמה, ואז גם זכיתי לנסוע לטיול מעניין בעיר בירה של מדינה שכנה. מה אפשר לומר? זו הייתה חוויה קצת מטלטלת שכנראה לעולם לא אשכח אותה.

מאוד שמחתי לדעת שראש הממשלה מכיר את החיל ואת חשיבותו למדינה. חוץ מזה, ניזכרתי שהיה זה שרון שסתם שלח אותי ללבנון וחלק מחברי שבו הבייתה בארון.

מאז המלחמה אני מבין למה התורה ממליצה לרדוף שלום ולעשות הכל כדי להמנע ממדון שמוביל לשכול ויגון. המאמינים אומרים- שים שלום שלוש פעמים ביום, וזה החזון.

ציטוט:

מדינת ישראל חבה את בטחונה ללוחמים – בסדיר ובמילואים – החובשים את הכומתה השחורה. אני מתפלל יחד אתכם שהחלל האחרון כבר נפל, ואני יודע, כמוכם, שרוב הסיכויים שזה לא נכון. מפני שאם תגיע המלחמה הבאה, גם אז השיריון יהיה הראשון לעמוד בחזית כדי לשמור על עם ישראל ומדינת ישראל.

עד כאן ציטוט.

קישור לדיברי ראש הממשלה. קישור למאמר בשם- שריון, יתרון ושוויון.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן