ציוני אחראי להגנת העם האמריקאי

ציוני אחראי להגנת העם האמריקאי

זה די מרשים להבין שציוני שוויוני, אחראי ואנושי מעיר קטנה בדרום שחוטפת המון טילים באופן עיקבי ירשם בהיסטוריה כישראלי הראשון שסייע לאמריקאים לשמור על הביטחון הלאומי.

בדרך כלל, אנחנו זקוקים לעזרה מהחברים, שכן משאבינו די דלים והגזים הלאומיים מהים עוד לא מכניסים לנו מאות מיליארדים, כמו שפעם הבטיחו נוכלים שהם היום נאשמים בפלילים,

ציטוט:

לראשונה: צבא ארה”ב השלים ניסוי במערכת “כיפת ברזל”.

האמריקנים רכשו שתי סוללות של מערכת ההגנה הישראלית ב-2019, והן נמצאות בחודשים האחרונים באימוני הקמה • במהלך הניסוי, שנערך בשיתוף משרד הביטחון ורפאל, חיילים מארה”ב הפעילו לראשונה את היירוטים • הסוללות צפויות להגן על כוחות אמריקנים מעבר לים מאיומים כגון כטב”מים ורקטות.

עד כאן ציטוט.

מה אפשר לומר? הדבר מפליא, מרשים, היסטורי ונהדר. הנה בא דויד הקטן, ומספק הגנה יעילה לענק שעכשיו יכול לחוש יותר מוגן.

מי חושב או חושבת בשגגה או כתוצאה מהסתה יזומה שהציונים במפלגה שפעם הקימה מדינה, שיחררה את הבירה, כבשה את הגדה והשתלטה על הרמה לא יודעים לשמור על ביטחון האומה? זו שגיאה. עובדה. אפילו אמריקה עכשיו אומרת לנו תודה. אישית, כבר מזמן הבעתי הערכה רבה.

קישור למאמר ב- N12.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן