צניעות, אחריות, שחיתות ועבריינות

צניעות, אחריות, שחיתות ועבריינות

לפני כמה ימים הועלתה הצעה צנועה לכבוד ראש הממשלה: אולי כדאי להשיב את הוצאות המשפחה ומעתה לא לקחת פרוטה.

כמה נחמד ונפלא שהצעה נשקלה והתקבלה!

ציטוט מהיום: אחרי הביקורת – בנט מודיע: כל הוצאות המזון והשליחויות של משפחתי ישולמו מחשבוני הפרטי.

עד כאן ציטוט.

מה אפשר לומר? זה ממש נהדר. הרבה מאוד שנים לא היה במדינת היהודים שליט קשוב שהאזין לשוועת ההמונים. מה שראש הממשלה עשה מוכיח את בגרותו האמיצה, והבנה שיש לתת דוגמה טובה, במיוחד כשמשרתים את האומה.

עכשיו יהייה קצת קשה לחברי הכנופיה שהסתבכה והודחה לזעוק שראש הממשלה הרעננה לכאורה גוזל מהמדינה או חי על חשבונה.

מי יודע? אולי עכשיו יעלו טענות קשות וחמורות על הוצאות התספורת, החפיפה והצביעה, ויאמר שהן מוגזמות? יתכן ששינוי הגוונים בשערותיו היפות של נפתלי, שפעם הן אפורות, פעם כחלחלות, פעם סגולות ופעם צהבהבות, יהווה מטרה לביקורת ותלונות.

אחרי השינוי הזריז והחיובי שבא בנושא הוצאות המשפחה, הנאשם בשלל כיתבי אשמה יאלץ לחפש רפש פוגעני ומזיק אחר במידה וירצה להמשיך לנסות להלבין פנים בפרהסיה, כאילו שלא די בכך שהוא מסובך עד צוואר בערכאה ולאחר ההרשעה יושם בתא.

קישור למאמר ב-N12. קישור למאמר בשם-לפעמים הצעות נשקלות.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

One thought on “צניעות, אחריות, שחיתות ועבריינות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן