קריאה חוקית למחאה שאינה אלימה

קריאה חוקית למחאה שאינה אלימה

הכנופיה העבריינית לא מבזבזת את זמנה ופועלת ככל יכולתה כדי לחסל את הדמוקרטיה, מוסדותיה וחוקיה בצורה כוחנית, חפוזה ובוטה. כל זאת כנראה נעשה בתקווה בהולה להושיע עבריין סידרתי מהרשעה וישיבה ממושכת תא.

מה אפשר לומר? יתכן שהמבצר הדמוקרטי הסדוק של חיות כבר קצת מעורער, והדבר ישפיע לרעה על מה שיקרה כאן החל ממחר.

ציטוט:

ח”כ מעוצמה יהודית: “צריך לעצור עכשיו את גנץ ולפיד על בגידה במולדת”

ח”כ צביקה פוגל קרא לעצור את ראש האופוזיציה ורה”מ לשעבר יאיר לפיד ואת שר הביטחון לשעבר בני גנץ, יחד עם משה יעלון ויאיר גולן, באשמת “בגידה במולדת”. לפיד “היה ברור שזה יגיע. במדינות לא דמוקרטיות השלטון תמיד מאיים לעצור את ראשי האופוזיציה”

ציטוט:

“חולצה מעוררת פרובוקציה”: מאבטחים מנעו ממפגינה נגד נתניהו להיכנס לתחנת רכבת בת”א | תיעוד.
בגלל שלבשה חולצה של ארגון “קומי ישראל” המזוהה עם מחאת בלפור, מפגינה בת 59 שביקשה לחזור לביתה עוכבה במשך דקות ארוכות בטענה ל”פרובוקציה”. לבסוף מנהל התחנה הורה לאפשר לה להיכנס. “היום זו אני, מחר זה אדם בצבע שלא בא להם בטוב”, אמרה. גורם ברכבת ל-YNET: “אין ספק שהם טעו”.

עד כאן ציטוט שמראה שבעתיד הקרוב נראה שתהייה כאן עימות בין עבריינות לממלכתיות, בין קיצוניות לשפיות, בין אנושיות, מוסריות והתחשבות לבין גזענות, דורסנות, לוחמנות ואלימות.

קישור למאמר בידיעות. קישור למאמר בידיעות. קישור למאמר בשם- החזון הלאומי הפך לכשל מוסרי?

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן