ראש הממשלה נפגש עם נאשם שיורשע

ראש הממשלה נפגש עם נאשם שיורשע

למרבה השמחה ראש הממשלה עידכן את המודח שנאשם בשלל כיתבי אשמה, זה שעד לאחרונה סירב למלא את חובתו להיפגש כל שבוע כדי להיות מעודכן במצב האומה, ולא נטרל סכנה שבזמן כהונתו מאוד החמירה, ואפילו צולמה תמונה יפה של השניים לפרהסיה.

סביר שראש הממשלה האחראי סיפר לחשוד בבגידה בביטחון המדינה בעבור עמלה שלהבדיל מהממשלה המושחתת והעבריינית שסולקה, ישראל פועלת בכל הגזרות כדי למנוע סכנה. סך הכל, איראן היא אומה עתיקה ויהייה די חבל להכניסה לסיפרי ההיסטוריה רק בגלל השגעונות של הנהגתה האלימה.

ציטוט:

פגישת העדכון הביטחוני הערב הייתה השנייה בין לפיד לנתניהו מאז נכנס ראש הממשלה לתפקידו. השניים נועדו לפני שלושה שבועות בקריה בתל אביב לפגישת עדכון ביטחוני במסגרת מבצע “עלות השחר” נגד הג’יהאד האיסלאמי בעזה. בתום הפגישה, שארכה כשעה, פרסמו לשכת לפיד ולשכת נתניהו הודעה דומה יחסית. לשכתו של נתניהו פרסמה תמונה של השניים מחויכים בסיום הפגישה, בעוד לשכת ראש הממשלה בחרה תמונה אחרת – שבה נראו השניים פחות מחויכים.

עד כאן ציטוט.

מה אפשר לומר? יתכן שהעבריין הסידרתי אמר לראש הממשלה שהוא לא עושה מאומה למען האומה אלא סתם שקוע בשינה עמוקה, מעשן סיגרים ושותה שמפניה, ושגם חייבים לבטל את כיתבי האשמה בגלל שהוא מפחד מהרשעה, אבל בתמונה יאיר נראה סלחני, סבלני, מתון, הגון ורגוע.

כנראה שהעבריין הסידרתי רצה שהמדינה תראה שלכאורה היו חיוכים למצלמה ושררה בפגישה אווירה נינוחה. סביר שיאיר חשב שאולי כדאי להמנע מהונאה וחשוב לחשוף את האמת המרה. בסוף קיבלנו תמונה שמהווה פשרה, וגם זו לטובה.

קישור למאמר בידיעות. קישור למאמר בשם- מצבה של איראן קצת מסוכן.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן