תבוסה, מפלה, חורבן ותקומה

תבוסה, מפלה, חורבן ותקומה

גילוי נאות:

אני חש מובס, רמוס, דרוס. מאוכזב, המום, מודאג והרוס.

ציטוט:

בליכוד כבר מתכננים לחלק את השלל: הקרב על האוצר, האיומים על המשפטים.

עד כאו ציטוט.

עבדתי מאוד קשה וניכשלתי. בעברית קלה זה אומר שלמרבה צערי ובושתי, כנראה שלא הצלחתי, ואני צריך להתבייש בעצמי ולהודות בתבוסתי. מה אפשר לומר? חרב עולמי וכבה נרי.

חוץ מזה הכל בסדר איתי ונותרתי דמוקרט ציוני. בנוסף, עוד לא לגמרי אבדה תקוותי שכן עדיין לא בוטל החוק הפלילי. בנוסף, יתכן שאחריות לאסון נורא בהילולה ובגידה בביטחון המדינה בעבור עמלה יובילו ולהרשעה בערכאה, כמובן, במידה ולא יחריבו אותה לצורכי פוליטיקה

מצד שני, גם יכול להיות שלפושע סידרתי תהייה חסינות מלאה, אפילו שזה לא ממש יראה מוסרי או תיקני בציבורי.

נו, טוב. יודעי דבר מספרים שהכל ברצונו והכל לטובה. אולי ראש ממשלה שהוא פושע יביא שלום, גאווה, שלווה, רגיעה ורווחה לעם הבחירה.

עוד לא לגמרי אבדה כל תקוותי, אבל כנראה שצריך להיות סבלני. שנאה אינה עיקרה של תורה, וההיסטוריה מראה שסטייה מההוראה תמיד מובילה לחורבן נורא. לפיכך, כנראה שבעוד תקופה תבוא תקומה. מי יודע? אולי בעתיד תבנה ליהודים מדינה בשממה. זה בטח הייה נס נפלא.

קישור למאמר בידיעות. קישור למאמר בשם- פושעים רוצים לשלוט בשופטים?

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

2 thoughts on “תבוסה, מפלה, חורבן ותקומה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן