המשך המלחמה יזיק למדינה

המשך המלחמה יזיק למדינה

כידוע ליודעים וליודעות, הנאשם בפלילים התעלם משלל אזהרות לגבי סכנות, ובמשמרת שלו נגרמו אסונות.

במקום למלא את מיצוות פידיון שבויים העבריין הסידרתי מסרב לדון בהסדרים שעד כה השיבו את החטופות והחטופים, ומתעקש להמשיך במלחמה לצרכים פוליטיים, כאילו שאי אפשר לנטרל איומים לאחר השבת השבויות והשבויים.

הישראלים כבר כנראה רגילים לתעלוליו המזיקים של העבריין עם האישומים, שכן בכל דוד ודור אנו מתמודדים עם רשעים.

לאחרונה ולנוכח האירועים המצערים והמזעזעים האמריקאים המנומסים מגלים את מה שאנו מזמן יודעים, וזה לכאורה מעורר שם לרגשות עזים.

ציטוט:

לדברי המקורות, ביידן מרגיש שהממשל מציג עסקות טובות לישראל, אך נתניהו דוחה אותן. שלושה מקורות אמרו כי הנשיא אמר שנתניהו רוצה שהמלחמה תימשך עוד כדי שיוכל להישאר בשלטון.

עד כאן ציטוט.

פרט לאמירות הללו, כביכול הושמעו גם כמה קללות. מה אפשר לומר? ברור שכבוד הנשיא המאופק לא אמר כזה דבר, ולא צריך להאמין לכל מה שמסופר. מצד שני, יתכן שהדיווח מדוייק, ומזה אסור להתעלם שכן מדובר בגורלנו הלאומי.

עד היום, אחיזתנו רבת השנים בשטחים והאמצעים בהם אנו משתמשים לצרכים הגנתיים התאפשרו בגלל תמיכת האמריקים. חלילה, הנאשם בפלילים יעליב ידידים, יסרב להענות לשותפים שעוזרים ויקלקל יחסים למען צרכים פוליטיים הדבר עשוי לגרום נזקים מאוד חמורים למדינת היהודים.

הערה אחרונה: את האיור בעבור המאמר שלחה למערכת כתבתנו בינה, שהיא בעצם מכונה ולכן אי אפשר להאמין לה. במציאות, הנאשם קצת פחות צהבהב אבל יש לו איפור ניפלא.

קישור למאמר בהארץ. קישור למאמר- מלחמה תדחה הרשעה? קישור למאמר בשם- הפושע מסתבך עם אמריקה? קישור למאמר בשם- מהמרים בחיים של אחרים .קישור למאמר בשם- .בלי פידיון שבויים לא מנצחים. קישור למאמר בשם- קדושת החיים ונאשם בפלילים. קישור למאמר בשם- מלחמה לא תביא רגיעה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

One thought on “המשך המלחמה יזיק למדינה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן