סערה במספרה

סערה במספרה

הגירסה הראשונה מהפוגרום הנורא באה מהספר המזועזע, והוא סיפר ברעדה שהמורשעת הלקויה הרגיעה אותו בזמן שחש חרדה ובעתה.

היום קצת השתנה סיפור הגבורה העמידה, ומסתבר שהרעייה הרגועה בעצם הרגישה כמו אנטואנט המלכה או תושבי ירושלים הנצורה לפני חורבן לאומי נורא.

נו? אז איזה מהסיפורים הסותרים מייצג נכונה את האירועים? לא תמיד קל לדעת את האמת כשכזבים מגמתיים מופרכים.

ציטוט:

הספר של שרה נתניהו: “אני בסערת רגשות, היא הרגיעה אותי”

“אני בהלם, דבר כזה לא חוויתי. יש לי לקוחות מכל גווני הקשת. אני בסערת רגשות, זה לא נעים. אירוע לא פשוט בכלל. אנחנו מספר שנים ביחד. היא הרגיעה אותי”, אמר.

ציטוט:

שרה נתניהו מגיבה לראשונה להפגנות מול המספרה: “זה עלול היה להיגמר ברצח”

אשת ראש הממשלה התייחסה למחאה נגדה בתל אביב, בה השתתפו כאלף בני אדם: “הגיע הזמן שראשי האופוזיציה יגנו את האלימות, האנרכיה וההסתה”. יאיר נתניהו: “היא הייתה מזועזעת ולא הצלחתי להשיג אותה בטלפון, חששתי לחייה”

עד כאן ציטוט.

יורש היצר מספר שאמא הייתה מזועזעת ושהוא היה מבועת, והספר המזועזע אמר שרק בזכותה הוא שרד את החוויה הטרוריסטית הקשה. סך הכל, הלקוחה האומללה הייתה סגורה במספרת יוקרה והיא נורא פחדה לשוב לביתה בגלל שבחוץ קצת צעקו עליה, אבל כנראה שלא הייתה שם גיליוטינה.

יש סבירות שאחת מהגירסאות שלמעלה נכונה, וזה באמת לא יפה להציק למורשעת לקוייה שרק הלכה לתומה למספרה יקרה עם ביגוד שקנתה על חשבון המדינה.

מאות שוטרים טיפלו בסערה שבמספרה. המדינה כולה עצרה את נשימתה. ראש הממשלה קרא בפומבי לישועה, ואחרי מבצע מרשים של מאות אנשי כוחות ביטחון מובחרים, מסוקים משוכללים וכמה סוסים דוהרים הסתיימה המהומה שאף לרגע לא סיכנה חיים.

מאוד יתכן שהמורשעת הלקויה חשה בליבה חרדה קיומית עמוקה, אבל הצילומים מהזירה מראים שלא איימו על חייה או ניסו לפגוע בה. יורש היצ חשש לחייה של אמא, אבל זה לא בגלל שהייתה סכנה אלא רק כי היא לא ענתה לשיחה.

למה היא סתם מספרת שלכאורה הייתה סכנה גדולה ומפחידה אם זו בעצם רק תחושתה שלה? הרי הספר אמר שהיא הרגיעה אותו והשקיטה את התקף החרדה? מי יודע? אולי גירסה אחת מהווה ניסיון להציג את האירוע בצורה שונה ממה באמת קרה לעיני מצלמה?

קישור למאמר בערוץ 7. קישור למאמר בוואלה. קישור למאמר בשם-מי שחטא יסיים בתא. קישור למאמר בשם-אולי המליאה תבחר בדמוקרטיה? קישור למאמר בשם- ניסיון השתלטות על מגילת העצמאות. קישור למאמר בשם- החזון הלאומי הפך לכשל מוסרי?

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

מערכת העיתון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן