אפילו עבריינים לחוצים טועים

אפילו עבריינים לחוצים טועים

ראש האופוציה המסכן לא עובר תקופה קלה, וצריך לגלות הבנה. זה בכלל לא פשוט לחיות עם מורשעת לקויה שנה אחר שנה ולציית בחרדה כנועה לכל גחמותיה.

חוץ מזה, יורש העצר מידי פעם מסתבך באישומים מביכים שעימם קנסות גבוהים, הכלבה זיכרונה לברכה כבר לא נושכת אותו להנאתה, והמשפחה חשה בחסרונה.

פרט לקשיים האישיים העבריין הסדרתי גם מסובך עד צוואר בהיותו נאשם פלילי שנמצא בהליך משפטי בערכאה, ועוד לא הזכרנו את שתי ועדות החקירה שלכאורה יגלו לאומה ההמומה שהייתה בגידה, הפקרה, הזנחה, עבריינות יזומה ולכאורה פשיעה.

מה אפשר לומר? כשחשים מאוד לחוצים או אם כל הזמן סבורים שקיימים שלל איומים קיומיים מפחידים אנשים חרדתיים ועצבניים לפעמים הופכים מבובלבלים או לא מרוכזים, והם שוגים, טועים ולא יודעים מה הם עושים.

כאמור, זה יפה ותרבותי להבין לליבם של אחרות ואחרים, אבל האחריות לתוצאות הכשלים הרבים בעצם מוטלת על החוטאים הסדרתיים.

זה קצת מוזר, אבל מי שהתרגל לא לשאת ארנק ולדרוש מאחרים שיקנו בעבורו את כל הצרכים והפינוקים כנראה בסוף ישלם בגדול על כל החטאים.

ציטוט:

במהלך ההצבעות – יו”ר האופוזיציה נתניהו הצביע בטעות 4 פעמים עם הקואליציה.

עד כאן ציטוט.

מה אפשר לומר על הדבר המוזר? שנים רבות ניהל אותנו עבריין מוכר שטועה פעם אחר פעם ואף אחד לא שם לב לדבר? נו, טוב, גם הסולטאן ארדואן וגם הכזבן שהוא לכאורה עבריין כבר לא ממש נראים מצויין. ככה זה. הכל משתנה בחלוף הזמן. מי יודע? אולי פעם אפילו יהייה יותר טוב כאן?

קישור למאמר ב- N12, קישור למאמר בשם- המושחתים סופרים ימים. קישור למאמר בשם- הקרב האחרון להושעת החזון לציון. קישור למאמר בשם- תקציב למדינה וניקוי האורווה. קישור למאמר בשם- זה לא יגמר עד שהעבריין יעצר.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן