בית המישפט העליון וביטחון ציון

בית המישפט העליון וביטחון ציון

ההרכב המישפטי שאישר את מועמדותו של עבריין סידרתי ונאשם פלילי שגם חשוד באחריות לאסון המוני ובגידה בביטחון הלאומי בעבור רווח אישי ניסה, אבל לא הצליח למנוע את מינויו של הרמטכ”ל הישראלי.

מדוע עולה הרושם כאילו שומרי ושומרות הסף במדינה מסייעות ומסייעים לפושע די בהתמדה? מי יודע? אולי המערכת כולה קצת יותר מידי בשלה, או שאנו בעצם רק רואות ורואים שסחיטה באיומים היא שיטה עבריינית מאוד יעילה.

ציטוט:

תם משבר מינוי הרמטכ”ל: השופט בדימוס רובינשטיין יכהן זמנית כיו”ר ועדת המינויים.
אחרי שמזוז פרש נוכח החלטת בג”ץ שביטל את מינוי הקבע שלו, הודיע השופט בדימוס אליקים רובינשטיין שיכהן זמנית בתפקיד • החלטתו של רובינשטיין סוללת למעשה את האפשרות למנות את הרצי הלוי לרמטכ”ל.

עד כאן ציטוט.

מה אפשר לומר? בהחלט ניתן לנסות לסייע לעבריין הנכלולי, אבל הדבר המוזר הזה לא יעצור את הדמוקרטיה או ימנע את הרשעתו של הנאשם הפלילי והכנסתו לתא צר.

כזכור לזוכרות ולזוכרים, נציגו של הפושע איים לדרוס ולרמוס את בית המשפט העליון אל מול מיקרופונים מבוהלים, והאמת היא שלא ממש נראה שהשופטות והשופטים לוחמותו לוחמים בעבריינים. מי יודע? אולי כולם וכולן מ-פ-ח-ד-ו-ת ומ-פ-ח-ד-י-ם? ממש מדהים.

ללא קשר למעלליהם הרעים והמסוכנים של פושעים סידרתיים, יהייה בארץ רמטכ”ל אחראי וראוי שיגן על היהודים. אומנם, המורשעת הלקוייה פעם צרחה שתישרף המדינה, אבל זה לא קרה. לעומת זאת, העבד הצייתן שלה יועבר למתקן כליאה.

קישור למאמר ב- N12. קישור למאמר בשם- נאשם בפלילים שולט בשופטות ושופטים? קישור למאמר בוואלה. קישור למאמר בכלכליסט. קישור למאמר בגלובס. קישור למאמר בידיעות. קישור למאמר בשם- פושעים עברייניים, טריקים ושטיקים.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן