בעייה בחסינות ובשיפוט המציאות?

בעייה בחסינות ובשיפוט המציאות?

הנאשם בפלילים נוהג לגייס משרתות ומשרתים שיעשו בעבורו דברים מלוכלכים או לא נעימים. בצורה זו נראה לציבור שהוא לכאורה כלל אינו מעורב אלא צח, זך, חף ותמים.

הליצניות הצרחניות, הבורות, התוקפניות והגסות שנשלחות לעורר מהומות קולניות וסוערות מתחלפות, ולפעמים משרתה של המורשעת עם הליקויים מבקש מליצנים צייתניים, תוקפניים ונאמנים שישכבו בעבורו על דברים קוצניים.

הקרבת החיילות והחיילים נעשה בתיקווה שמעלליהם יעשו גלים, ואז אולי לא ישימו לב שהפושע שבראש המערכת בעצם לא ממש מגנה את הדברים או שהוא קצת לגמרי מסובך עד צוואר בשלל אישומים פליליים.

לאחרונה, החוק במדינה קצת מקלקל למשפחה הלקוייה את השיגרה.

צרת התחבורה הסתבכה באפלייה שלכאורה אינה תקינה, הפושע הסידרתי שממונה על הביטחון הלאומי גם מפר את החוק הבינלאומי, והצרחנית התורנית לא מבינה את מיגבלותיה ולכן כנראה תזומן לחקירה, או לצעוק, לזעוק ולגמגם בערכאה.

חלילה, חברת הכנסת הזעופה לא תכבד את שבועת הנאמנות שהיא נתנה ותצפצף על חוקי המדינה עשוייה לבוא לה הפתעה מביכה, והאומה כולה גם תקבל הזדמנות נפלאה לראות מה קורה למי שמזלזל ופוגע בה בכוונה רעה.

ציטוט:

ח”כ טלי גוטליב במסר ליועמ”שית: “לא אתייצב לחקירה”

מטעם היועצת המשפטית לממשלה גלי בהרב מיארה נמסר: “לא נגיב”, בעוד שמקור בסביבת היועמ”שית אמר לוואלה כי ינתן אישור לחקור.

בהודעה חריגה שפרסם המוסד בתגובה להפצת תיאוריית הקונספירציה נכתב: “מדובר במחזור של ידיעה שקרית. ראש המוסד לא נפגש, לא שוחח ולא זימן לפגישה את שקמה ברסלר מעולם. מדובר בפעם שנייה שבה חברת הכנסת גוטליב מפיצה שקרים משוללי כל יסוד”.

עד כאן ציטוט.

במידה וחברת הכנסת תתמיד בסירובה, מתוך חוצפה, חרדה, יוהרה או מחוסר הבנה, כנראה שלא תהייה לרשויות החוק במדינה ברירה אלא לנקוט כנגדה ביד קצת יותר קשה.

סך הכל, פגיעה יזומה בביטחון האומה לצורכי פוליטיקה זו עבירה מאוד חמורה.

למעשה, כלל לא בטוח שיש חסינות מלאה למעשי בגידה, ולפיכך יתכן שעורכת הדין המנוסה, הגסה והמפחידה קצת לגמרי טועה שלא לומר שוגה. נו, טוב. כנראה שבקרוב נדע מה יהייה גורלה של השליחה החצופה.

קישור למאמר בוואלה. קישור למאמר בשם- כנופייה עבריינית והדמוקרטיה הישראלית. קישור למאמר בשם- הגיע הזמן לטיהור המישכן. קישור למאמר בשם- כסף במיזוודה זו בעייה. קישור למאמר בשם- כיתבי אשמה ופשעי מלחמה. קישור למאמר בשם- הכסף בא מקטאר והסוף הפך מר.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן