האמת לפעמים לגמרי שגויה

האמת לפעמים לגמרי שגויה

ציטוט מדבר מוזר. ולכאורה גם חסר מוסר, שמעורר קצת סקרנות:

שרת הפנים מדגימה סרבנות, נכלוליות, חתרנות וגם כל הזמן מערימה קשיים מיותרים לצרכים פוליטיים אנוכיים.

היא מסרבת לתת טיפול רפואי למהגרים עניים, לא רוצה לאפשר לשכנים להתחבר עם הקרובים ותומכת במינוי עבריינים לתפקידים ממלכתיים, שזה די מוזר, שכן פעם הפקידה הפלוגתית הקרה ויפת העיניים הייתה שרת המשפטים.

ציטוט:

השרה שקד על הטענות שהיא פועלת נגד הממשלה: “אף אחד לא ישתיק אותי”

בתגובה להטחת הביקורת נגדה ממספר גורמים בממשלה בה היא חברה, זאת על רקע מהלכיה והתבטאויותיה בתקופה האחרונה במספר סוגיות, אומרת השרה שקד: “לא אשנה את האידיאולוגיה שלי”

עד כאן ציטוט, שכאמור אינו ממש ברור, שכן נשמע מדבריה שהדוברת מאמינה בעבריינות, מרדנות, אכזריות, סרבנות, אטימות, עיקשות, שאפתנות ואנוכיות חסרת התחשבות.

מה לגבי אחריות? ממלכתיות? חזון המייסדים והמייסדות לציונות? עיקר המסר האנושי ביהדות שממליץ על התחשבות? לכל אלה אין בעיני השרה יפת העיניים שום חשיבות?

כמובן שאין שום מניעה בדמוקרטיה חופשיה לאחוז בדיעה ואפילו להאמין בה. הבעייה היחידה היא שמישנתה של השרה הנאה סותרת לגמרי את עיקרה של תורה, פוגעת בטוהר הדמוקרטיה ולפיכך מראה די בבירור שהיא קצת שוגה, שלא לומר עושה גלים לאומניים, מזיקים וגזעניים בכוונה יזומה כדי להאדיר את עצמה.

קישור למאמר ב- N12. קישור למאמר בשם- קשרים חמים עם עבריינים. קישור למאמר בשם- עבריינים ראויים לתפקידים ציבוריים? קישור למאמר בשם- אי דיוקים בעבור כותרות בעיתונים.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

3 thoughts on “האמת לפעמים לגמרי שגויה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן