הגיע הזמן לטיהור המישכן

הגיע הזמן לטיהור המישכן

עבריינות, הפקרות, אטימות, רודנות ושחיתות אינן חלק מחזון הציונות או מיצוות חשובות ביהדות. חוץ מזה, מי שבאופן סידרתי עושה צחוק מהחוק בסוף הופך לפושע פלילי.

למרבה הצער, לאחר הסתה פרועה לשינאה שאינה עיקרה ורצח נורא על ההנהגה השתלטה כנופייה חמדנית, כוחנית ומזיקה. ראש החבורה המסוכנת מסובך עד צוואר בערכאה, חשוד בבגידה ואחראי לאסון לאומי נורא.

עובדי ועובדות הציבור שמסייעים לפושע שנשוי למורשעת לקויייה כנראה סברו בטעות שהדמוקרטיה העברית היא ממלכה שבה לשליטים מותר לעשות כל מה שבא, אבל זו הנחה שגוייה שעונש בצידה. במציאות, בפני השוכן במרומים והחוקים אנו שוות ושווים. במילים אחרות, חשוב לכבד את הכללים ולא רק להיות חמדניים ואנוכיים.

ציטוט:

היועמ”שית לבן גביר: הזמנת המפכ”ל לשימוע לא חוקית – ואין לקיימו.

ציטוט:

המשטרה עצרה הבוקר (שלישי) בכירים לשעבר במערכת המשפט בחשד לעבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים. העצורים הם נשיא בית משפט מחוזי לשעבר ועורך דין, וזה מגיע בעקבות חשיפת הקלטות השופט איתן אורנשטיין וראש לשכת עורכי הדין לשעבר אפי נוה.

עד כאן ציטוט.

מה אפשר לומר? הגענו למצב קצת מוזר, ומאוד רצוי שהוא ישופר כדי שהמשכן יטוהר.

פושע מורשע מונה על ידי עבריין שמסובך עד צוואר בערכאה לפקד על המשטרה, והחוטא הסידרתי ממשיך להפר את החוק גם בחליפה, לכאורה.

מי שחשוד בבגידה, באישור העברת מיליונים לטרוריסטים רצחניים ובהתעלמות מכל מיכתבי האזהרה גם אחראי למעללי השרה הגסה, התוקפנית והבורה שלכאורה ביצעה פשעים במשרד התחבורה.

בעזרת השם, אולי יבוא יום שבו בכותרות תופיע ידיעה מיסתורית שבה מדווח שעבריין מוכר, שמשמש בתפקיד מאוד בכיר בראשות המדינה ונשוי למורשעת לקוייה, נעצר, נחקר והושם במאסר.

כמובן, הציבור לא ידע במי מדובר, אבל אחר זמן קצר העיניין יובהר.

קישור למאמר ב- N12. קישור למאמר ב- N12. קישור למאמר בשם- כסף במיזוודה זו בעייה. קישור למאמר בשם- כיתבי אשמה ופשעי מלחמה. קישור למאמר בשם- הכסף בא מקטאר והסוף הפך מר.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

3 thoughts on “הגיע הזמן לטיהור המישכן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן