היום הימין הקים את פלסטין

היום הימין הקים את פלסטין

מזל טוב וברכות רבות! מסתבר שמדינת ישראל מוכנה לפשרות כואבות שיגשימו את חזון המייסדים והמייסדות.

למעשה, וזה ממש פלא, הדבר מקובל אפילו על הסרבנים והסרבניות. מי אמר שהרב חסדו לא מחולל ניסים וניפלאות, ומביא לעמו ישועות ונחמות בהצבעות דמוקרטיות גלויות?

הקואליציה הצליחה לגרום לאופוזיציה, זו שראשה שקוע עד צוואר בשלל כיתבי האשמה וחשוד בבגידה, לשנות את דרכה המסוכנת והשגוייה, להתבזות בפרהסיה אל מול האומה כולה, לבגוד במשנתה המוטעה, לוותר על סיפוח לא חוקי של מיליוני מוסלמים למדינה, ולסגת מהשאיפה לשלוט בגדה.

על אף הצהלה ולמרבה הצער, כל האוכלוסיה הישראלית לשעבר שחייה מחוץ לגבולות המדינה הופקרה ונותרה ללא חוק או משטרה.

יתירה מכך, מאות אלפי ישראליות וישראלים בעצם הפכו היום לתושבות זרות ולתושבים זרים ברשות שרשמית שייכת לאחרים, ולכן אפילו לא נראה אותם נוהרות ונוהרים לקלפיות שלנו באוטובוסים גדושים במימון בעלי הון זרים כדי להמליך נאשם בשלל תיקים פליליים.

בקיצור, מה שבמבט ראשון ובכותרות העיתון נראה ככישלון לקואליציה הוא בעצם ניצחון ענק לחזון לציון. החוק הישראלי והמשטרה לא יפעלו בשיטחי הגדה, ועם הנסיגה תבוא לנו ישועה.

חלילה תהייה בעייה ביטחונית או עבריינית, האוכלוסיה שפעם הייתה ישראלית תפנה בנימוס לכוחות הביטחון של הרשות הפלסטינית, והם כנראה מייד ישלחו כוחות לטפל בכל צרה, במיוחד אם היא רצינית.

הצבא שאינו מופקד על המערכת האזרחית כנראה יקיים משפטי שדה זריזים לטרוריסטים מסוכנים ואלימים שירצו לעקור מטעים, לערוך פוגרומים או לזרוק אבנים. ככה זה בשטחים כבושים. עם חיילים חמושים בשיטחי מריבה נפיצים לא משחקים כמו עם שוטרים גמישים ופקחים סלחניים.

הקרובים האבלים והקרובות השכולות מוזמנות לפנות לחברות כנסת בוגדניות כדי להשמיע טיעונים בוכיים לגבי חומרתם של משפטי שדה צבאיים. מצד שלישי, סביר שהמורדת הבוגדת תוכרז כפורשת, ולכן כלל לא בטוח שנוכחותה בכנסת ממש תהייה מורגשת.

ציטוט:

חוק יו”ש נפל.

עד כאן ציטוט.

כאמור, יש סיבה למסיבה. האופוזיציה חילקה את המדינה לאוייביה במתנה והשאירה את כל המתנחלים והמתנחלות ברשות השכנה. מי יודע? יתכן שאזרחות פלסטינית תגרום לגרים הזרים ולגרות הנכריות שמחה רבה וגאווה לאומית רעננה.

הימין הסרבני נפרד היום רשמית מהגדה, וגם הפנה כתף קרה לחלק נכבד מהקהילה הלאומנית הנאמנה, שהושארה שם, מופקרת, חשופה, זנוחה וחסרת זכות בחירה.

מצד שני, זה מאוד יפה שהקיצונים הגשימו את חזון המדינה בעוד שבעצם רק התכוונו להרע לדמוקרטיה ולפגוע בהנהלה.

לפעמים מה שבתחילה נראה מפתיע או רע מתגלה עד מהירה כמהפכה נפלאה שמובילה להקלה ושמחה רבה. אולי בזכות האופוזיציה ישראל קצת הצטמקה, זנחה שטחים והפקירה בהפתעה מאות אלפים מתושביה, אבל זו כנראה תחילת הדרך לפשרה והגשמת חזון המדינה. יתכן שצריך לומר לאחראים ולאחריות תודה רבה. באמת הגיע הזמן להסדרה וליציאת ישראל מהשטחים שכבשה.

כל הכבוד לקואליציה שהשכילה להראות לכל האומה מי מזיק לקהילה הלאומנית שרומתה. עכשיו לגמרי ברור מי בגד במתנחלים והוציא את המשטרה מהגדה למטרות אנוכיות של פוליטיקה, בניסיון נואל ומזיק לחמוק מישיבה בתא, וללא קשר לטובת המדינה.

קישור למאמר ב- N12. קישור למאמר בשם- מרדנות תקדם את הציונות. קישור למאמר בשם- שריפת המדינה זו מזימה שפויה? קישור למאמר בשם- העבריינים מפקירים את השטחים.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

One thought on “היום הימין הקים את פלסטין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן