הכחשה מעידה על דאגה?

הכחשה מעידה על דאגה?

כידוע למי שכבר יודעת ויודע, הטלת אשמה, היתממות שאינה ממש אמינה ובריחה מאחריות הן תכונות שמייצגות יפה את התנהלותה של הכנופייה שהודחה, זו שמסובכת עד צוואר בכיתבי אשמה על אף מאמצי היועץ נאמן לכאורה לסייע לפשע בדחייה מאוד ארוכה, בצימצום סעיפי האשמה ובמתן מחילה לחברים בעזרת עסקה תמוהה.

לאור האמור, שלמרבה הצער היה השגרה, אין פלא ששוב רואים הטלת אשמה וניסיון לחמוק מלקיחת אחריות על בעייה חמורה שנחשפה לאחרונה.

מי יודע? אולי המשפטן המלומד מנסה לומר לנו שהשר לשעבר ששמו דומה לחנה הוא הפושע שציית לנאשם עברייני שלכאורה יורשע, ושהיועץ עצמו כביכול לא ידע מאומה לגבי האזנה פסולה? אולי האחראי הוא בעצם המפכ”ל העברייני שהנאשם בעצמו מינה לעבודה כדי שימלא הוראה? אולי צריך עוד ועדת חקירה כדי להבין מי עשה מה?

ציטוט:

מנדלבליט: “בחיים לא הייתי מאשר להאזין למפגינים, מישהו במשטרה השתולל”
בשיחות סגורות שתוכנן הגיע לידי YNET מכחיש היועמ”ש הקודם כי אישר האזנות סתר למפגינים, למנכ”לי משרדי ממשלה ולבנו של נתניהו: “מישהו מעלה בדעתו שהייתה חקירה נגדם?”. הוא מעריך כי שורש הפרשה הוא באנשי משטרה “שאיבדו את הברקסים”, וסבור שהגילויים לא ישפיעו על משפט נתניהו.

עד כאן ציטוט מלא היתממות.

יתכן שבעתיד נשמע שהיועץ לכאורה כלל לא ידע שניתן אישור לגרמניה לסכן את ביטחון המדינה, וגם אז כנראה שיהייה צורך לבדוק בקפידה אם כך באמת היה.

סך הכל, משפטן נאמן שהיה מזכיר הממשלה לכאורה היה מסוגל כביכול לספק עזרה בעסקה ביטחונית גדולה. בכל מקרה, צריך להיות קצת סבלניות וסבלניים, שכן בשלב זה עדיין רק שומעים הכחשות מודלפות לגבי דברים אחרים.

קישור למאמר בידיעות. קישור למאמר בשם- יש עבריינות ואין אחריות? קישור למאמר בשם- יועץ נכלולי למשטר עברייני. קישור למאמר בשם- משתף הפעולה לכאורה מסייע לפשע. קישור למאמר בשם- תהייה ועדת חקירה ליועץ הכנופייה? קישור למאמר בשם- הקלון הלך לישון. קישור למאמר בשם- מזדעזעים משותפים נכלוליים ומוכרים. קישור למאמר בשם- שילטון, עוון וקלון.  

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

2 thoughts on “הכחשה מעידה על דאגה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן