המערכה להושעת הדמוקרטיה

המערכה להושעת הדמוקרטיה

אחרי יותר מעשר שנים ואלפי מאמרים עם איורים וחרוזים סוף סוף רואים קצת שינויים. פעם יאיר לא האמין שאסור לסמוך על הכזבן הנכלול מימין, אבל היום הוא כנראה מבין.

למרבה השמחה, העבריין הסידרתי השכיל לסבך עצמו עד צוואר באופן משפטי, וטיבעו הכזבני כבר מוכר בציבורי. בגלל זה, כבר אין צורך בהול לחזור באופן טרחני ותמידי על האזהרות ולנסות להסביר שהפושע רק יביא לנו צרות צרורות.

ציטוט:

נתניהו התאמץ להסתיר את המניע, אבל אז הגיע סמוטריץ’ וקלקל לו עם האמת.

שבועיים לפני הבחירות חשף יו”ר הציונות הדתית את התוכנית המופרעת לחילוץ הנאשם ממשפט, והחזיר את קמפיין הבחירות למסלול הנכון: המערכה על גורלה של הדמוקרטיה הישראלית.

עד כאן ציטוט.

יתכן שאפילו התקשורת כבר שמה לב לחומרתו של המצב הלאומי, ויש עוד קולות במדינה הקוראים לשינוי משמעותי. סך הכל, באמת לא כדאי שאת העם היהודי והחזון הציוני יוביל פושע פלילי.

קישור למאמר בהארץ. קישור למאמר בשם- סכנה לדמוקרטיה. קישור למאמר בשם- למה פושעים זוממים לבטל חוקים? קישור למאמר בשם- מתאמים, שולפים אקדחים ומבעירים. קישור למאמר בשם- בן גביר והחילוץ מאבו כביר. קישור למאמר בשם- למה העבריין הסידרתי מזיק למדינה?

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן