הנאשם מבוהל או סובל מפחד קהל?

הנאשם מבוהל או סובל מפחד קהל?

בדמוקרטיה לכולן וכולם יש זכות דיבור, ולציבור גם יש זכות להבין מהמועמדים שמבקשים את אימונו שיסבירו את מה שאינו לגמרי ברור.

ראש הממשלה הזמין את המודח משררה, זה הפושע שמסובך עד צוואר בשלל כיתבי אשמה וגם חשוד בבגידה בביטחון האומה בעבור עמלה שמנה, לבוא לפגישה, ולספר לפרהסיה מדוע לדעתו הוא ראוי לשוב להנהיגה בצורה ישרה, הגונה, אחראית ואמינה.

משום מה, העבריין הסידרתי, זה שגם חשוד שלצורכי פוליטיקה נהג בחוסר אחריות שגרם לאסון נורא, כנראה חושש לבוא לזירה ולהביט למצלמה, מעניין למה.

ציטוט:

לפיד לנתניהו: התייצב לעימות מולי – הערב בשידור חי.
יו”ר יש עתיד: “בוא נראה אם אתה רציני או שאתה בורח” • לפיד נעתר להזמנה לקיים את האירוע באולפן חדשות 12, בסביבת נתניהו מקיימים התייעצויות וטרם הגיבו על הפנייה.

עד כאן ציטוט.

מה אפשר לומר על הדבר המוזר? הגבר מתגלה כעכבר? איך היה העבריין הסידרתי עומד מול האיום האיראני אם אפילו אין לו די אומץ לגשת לשבת באולפן טלוויזיה מקומי?

קישור למאמר ב- N2. קישור למאמר בשם- סור מרע והימנע מכיתבי אשמה. קישור למאמר בשם- סכנה לדמוקרטיה. קישור למאמר בשם- עבריינים עליך שמשון. קישור למאמר בשם- למה העבריין הסידרתי מזיק למדינה? 

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן