הסתה פרועה בשירות הוד מלכותה

הסתה פרועה בשירות הוד מלכותה

הסתה לשנאה שלא נמנעה פעם הובילה לרצח מזעזע ונורא שהסיט את האומה מנתיבה.

למרבה הצער, לאחרונה שוב צצה התופעה המזיקה, המסוכנת והרעה, ושוב לגמרי ברור מי מפיץ שיטנה פלגנית שאינה דרכה של תורה.

פעם בני נאם בכיכר לזכר משחרר הבירה הנרצח והביע תמיכה אמיצה בדרכו, מישנתו וחזונו, אבל לאור ההיסטוריה המקומית העגומה כנראה שהיה מגן על גופו, אפילו שז’קט גדול ויפה הסתיר אותו.

ציטוט:

הסתה נגד גנץ ברשתות החברתיות – כולל תמונות אינטימיות.
נסיעת השר בני גנץ לארה”ב ללא אישור ראש הממשלה עוררה מתקפה חסרת תקדים נגדו ברשתות החברתיות מצד גולשים המזוהים עם מחנה הליכוד. תמונות אינטימיות, ממים אלימים ותמונות עם ניבולי פה הועלו ושותפו בימים האחרונים. לפי הערכות מדובר במסע הסתה מאורגן שנולד בקבוצות הוואטסאפ של פעילי ליכוד.

ציטוט:

האדם שנשכר כדי לאסוף מידע על גנץ “פעל ממשרד פרקליט רה”מ”

על פי פרסום בחדשות 13, האיש שנשכר ע”י גורם בסביבת רה”מ ועסק באיסוף מידע על גנץ פעל במשך תקופה ארוכה ממשרדו של עו”ד עמית חדד, ואף עמד בקשר רציף עם עו”ד יוסי כהן, אף הוא בין הפרקליטים שעובדים עבור נתניהו.

ציטוט:

נתניהו: “המהלך שמוביל גנץ חותר תחת יסודות הדמוקרטיה”

עד כאן ציטוט:

כדאי מאוד שההסתה כנגד שר הביטחון לשעבר לא תגרום לאיזה עשב שוטה לנסות להפוך מילים ארסיות וזדוניות למעשה. האמירות ששר הביטחון לשעבר לכאורה מסכן את המדינה או חלילה מחבל בשלומה מהוות הסתה ריקה, מסוכנת ומזיקה.

אולי אפשר לפגוע באדם, לחטוא לאלוהים ולשפוך דם, אבל אי אפשר לעצור באיומים ואלימות חזון של עם.

משחרר ירושלים הקדושה שגם עשה שלום עם מדינה ורשות שכנה לא היה בוגד או היווה שום סכנה, אבל גיבור המדינה נגדע בירייה כתוצאה מהסתה פרועה ונוראה שלא נמנעה.

הפושע שתידלק חרדה, ליבה איבה ולא מנע הסתה עכשיו מסובך עד צוואר בשלל כיתבי אשמה, אחראי לאסון לאומי נורא וגם חשוד בבגידה בביטחון האומה בעבור עמלה.

הציונות לא מתה כשנרצח ראש ממשלה, וחזון המדינה שמופיע במגילה עדיין קורא לעצמאות, שיוויון והסדרה בשכונה. אלימות ושינאה לא יצליחו לשנות את דרכה של האומה או להשכיח מימנה את מיצוות התורה.

בתהילים כתוב במפורש- סור מרע, עשה טוב, בקש שלום ורדפהו. למרבה הצער, הפושע הסידרתי הוא עבריין פלילי, אחראי למחדל נוראי, מסרב להסדר אזורי, מתעקש להיות אכזרי ולוחמני לצורך פוליטי אישי, ובקיצור, בוגד בשבועת האמונים וגם בחזון הלאומי.

שלוש פעמים ביום המאמינים אומרים- שים שלום, ולכן לא ממש בטוח שהנדסת תודעה והסתה לשנאה יצליחו למחוק את החלום, שהוא הוראה ממרום.

זה הגיוני לחשוב שפגיעה בבני תושיע את הנוכל הכזבני מסופו המשפטי? אולי הדבר מעיד על ליקוי רציני? למה דווקא מהמפלגה של הפושע הסידרתי שומעים הסתה איומה, ארסית ושפלה שמאוד דומה לזו שפעם הובילה לרצח נורא?

הלבנת פנים ברבים היא מיצווה חשובה? הניסיון של בני לתקשר בנימוס עם אמריקה שמספקת לנו עזרה ותמיכה זה לכאורה דבר רע שמהווה סכנה? למה שוב יש הסתה מרושעת, ריקה ומסוכנת כנגד מי שפועל רוב חייו למען ביטחון המדינה?

יתכן שמקבלת ההחלטות בצמרת אשר בקיסריה היא קצת לקוייה, אין לשמועה הוכחה, אבל ללא ספק היא מאוד מזיקה, נקמנית, ארסית, מרושעת וגם מכוונת מתחת לחגורה, אולי כדי להעיד על הרמה הנמוכה.

אולי רצוי שבני יקבל אבטחה ממלכתית ראוייה כשהוא ישוב ארצה מנסיעה לטובת ביטחון האומה, שכן באמריקה אין סכנה שיבוא מאחוריו איזה עשב מוסת ומופרע. מצד שני, נראה שהכנופייה העבריינית בארץ הקודש סימנה מטרה וצריך לשמור על עירנות קרבית מתמידה.

הערה אחרונה: את התמונה המזוייפת שלחה למערכת כתבתנו בינה, שהיא בעצם רק מכונה נטולת דיעה. במציאות הנאשם בפלילים אינו מחסל מקצועי צעיר, חסון ונאה בשירות הוד מלכותה, זיכרונה לברכה. בדרך כלל עדיף לו ששליחים, שופרות קולניים ועשבים שוטים יעשו בעבורו את העבודה הקשה בעוד שהוא רק נותן את ההשראה.

קישור למאמר בידיעות. קישור למאמר בוואלה. קישור למאמר בידיעות.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן