העולם נרתם והצאר נדהם

העולם נרתם והצאר נדהם

מלחמות כבר לא מנצחים בטנקים כבדים. היום יש אמצעים הרבה יותר קלים, זריזים ויעילים.

ציטוט:

העימות במזרח אירופה מהווה אחד מנושאי העיסוק המרכזיים בקרב תוקפי סייבר כולל כאלו המשוייכים לקבוצות פשיעה כלכלית, קבוצות אידיאולוגיות ועוד”. או במילים אחרות, ההאקרים, מכל הסוגים והגוונים ומכל הצדדים, עסוקים כעת במלחמה באוקראינה.

ציטוט:

מתקפת סייבר על רוסיה: אתר הקרמלין נפל.

אחרי מתקפת הסייבר נגד אוקראינה בשבוע שעבר, שלכאורה בוצעה על ידי רוסיה, הרוסים כעת חטפו מתקפה משלהם, כאשר אתרי ממשלה נפלו, אולי באמצעות האקרים מקבוצת “אנונימוס.

ציטוט:

כלכלת רוסיה: הרובל מתרסק, הבורסה סגורה, הריבית הוכפלה ל-20%.

מחוץ לבנקים החלו תורים של אזרחים שמעוניינים למשוך את כספם.

ציטוט:

סבב הסנקציות הראשון שהטילו ארה”ב ואירופה על רוסיה הן רק קצה הקרחון ■ לקראת פגישה של מנהיגי האיחוד הערב, שבה הם צפויים לדון בחבילת סנקציות נוספת על רוסיה – אלה כל האפשרויות שמחכות בארגז הכלים המערבי, ויכולות לזרוע הרס בכלכלת המדינה.

עד כאן ציטוט.

מעניין אם הרוסים ישמחו להיות הרוסים, מבודדים ועניים בגלל המאוויים והמישגים האנוכיים של הצאר יפה העיניים.

קישור מאמר בידיעות. קישור למאמר בסרוגים. קישור למאמר בדבר 1. קישור למאמר בשם- הצאר עצבני אבל לא אובדני. קישור למאמר בשם- גם ביריונים מפחדים מנזקים. קישור למאמר בשם- הדוב הרוסי ישקע בבוץ האוקראיני?

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

One thought on “העולם נרתם והצאר נדהם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן