הפושע מנסה להסתיר בעייה?

הפושע מנסה להסתיר בעייה?

יש אפשרות שאנשים אחראיים, הגונים וישרים יגלו לנו שהנאשם בפלילים גורם לדמוקרטיה הישראלית לנזקים וסיכונים חמורים לצרכים אישיים.

סביר שהגילוי המדהים הזה יעורר הדים ואולי יעלה קצת גלים, שהרי העבריין הסידרתי שמסובך עד צוואר בהליכים משפטיים פעם נשבע לשמור אמונים למדינת היהודים ולחוקים.

ציטוט:

הרמטכ”ל, וראשי השב”כ והמוסד – שוקלים לצאת פומבית ולמסור מידע בעצמם לציבור.
הקבינט לא מתכנס לדון במשבר, השרים לא מעודכנים בנתוני האמת – ושלושת הבכירים ביותר במערכת הביטחון שוקלים את הצעד • המטרה: לשקף לציבור את גודל האירוע • בדיונים הביטחוניים הם מטילים את האחריות על רה”מ • המהלך שנשקל קורה על רקע הסירוב של נתניהו לבקשתם של שרים בקבינט לקבל עדכון על כשירות הצבא והקידום המסתמן של חוק הגיוס.

עד כאן ציטוט.

מה אפשר לומר? העבריין הסידרתי מסרב למסור מידע שחיוני לביטחון המדינה והגנתה, והדבר מעורר דאגה.

יתכן שהפרהסיה תחוש קצת בהלה כשהיא תשמע מהמופקדים על הגנת האומה שראש כנופיית הפשע שבשררה מפקיר את ביטחונה, שזו פעולה לקוייה ופסולה. חוץ מזה, הוא גם מנסה להסתיר את הבעייה מהקהילה ולכן עד כה היא לגמרי סמוייה.

קישור למtמר ב- N1. קישור למאמר בשם- חזון לאומי, נאשם פלילי וסיכון קיומי. קישור למאמר בשם- נשיא ממלכתי ועם חופשי. קישור למאמר בשם- מצפצפים על שבועת האמונים? קישור למאמר בשם- פושעים רומסים את חזון המייסדים. קישור למאמר בשם- נזק לאומי לצורך אישי. קישור למאמר בשם- הפושע מסכן את ביטחון המדינה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן